ارتقاء مهارت دانش آموزان مشهدی با راه اندازی 60 دوره جدید

رئیس دانشگاه آزاد خراسان رضوی اعلام کرد؛

19247 762 فقط خبر

مرادی از راه اندازی 60 رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برای ارتقای مهارتی دانشجویان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی با اشاره به فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در واحد مشهد از اضافه شدن 60 رشته جدید به فهرست رشته های این واحد دانشگاهی خبر داد و اظهار داشت: رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد است. دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه خراسان رضوی یک سرمایه کلیدی، نیاز کلیدی و آینده نگر است و اضافه شدن رشته های جدید گامی در جهت نهادینه سازی آموزش و ارتقای مهارت در دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی افزود: جلسات شوراهای کارشناسی به طور مرتب برگزار شد و این حوزه ها در واحدهای دانشگاه در نظر گرفته شد. در چارچوب راه اندازی رشته های جدید، با همکاری جهادی معاونت آموزشی و روسای دانشکده ها و روسای واحدهای دانشگاهی، نزدیک به 60 رشته به دانشگاه آزاد اسلامی مشهد اضافه شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد از اجرای طرح ملی پلاستیک زیستی دانشگاه آزاد اسلامی در مرکز تحقیقات زیست شناسی کاربردی این واحد دانشگاهی در مشهد خبر داد و گفت: این طرح مورد بازدید علی اکبری معاون علمی قرار گرفت. دانشگاه آزاد اسلامی با تلاش مثال زدنی همکاران در حوزه علمی پژوهشی و فناوری به خوبی پیش می رود. در رویداد سراسری عصر امید که یکی از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی بود، دانشگاه خراسان رضوی و واحد مشهد جزو سه استان برتر کشور از نظر تعداد شرکت کنندگان و کیفیت شرکت ها بودند. و تعداد پروژه های شرکت کننده در زمینه تحقیقات علمی و فناوری اقدامات دیگری مانند برنامه علمی، برنامه پایش دانشگاه و طرح پژوهشی انجام شد.

  فوری خبر غم انگیز برای بازنشستگان تامین اجتماعی/ تغییر مستمری 1401 چگونه خواهد بود + جزئیات - اندیشه معاصر

مرادی تبدیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به یکی از مراکز فرهنگی مشهد را مهمترین اقدام در حوزه فرهنگی خواند و ادامه داد: در این راستا از معاونت فرهنگی که با اتحاد همه تشکل ها و استفاده از ظرفیت وی، فرصت حضور دانش آموزان و معلمان را فراهم کرد. هر اقدامی که در حوزه های مختلف دانشگاه آزاد صورت می گیرد با حمایت همکاران و کارکنان و مسئولان جهادی منطقه توسعه انجام می شود که از این بابت از تیم پشتیبانی و توسعه دانشگاه تشکر می کنم.

وی ادامه داد: در حوزه فناوری اطلاعات در حال انجام طرح هایی برای دانشگاه آزاد اسلامی هستیم. سامانه اتوماسیون فرآیندها، سامانه کنترل و ثبت نام دوره های آموزشی کوتاه مدت و کسب دانش و سایر سامانه هایی که دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در آن نقش ویژه ای دارد. تاکنون بیش از 5000 داوطلب در مقطع کارشناسی ارشد در دو دوره جامع و حضوری به دانشگاه آزاد اسلامی مشهد راه یافته اند که نیازمند تلاش جهادی و شبانه روزی است تا دانشگاه به جایگاه شایسته خود در شهر برسد. علم آل محمد (صلی الله علیه و آله و سلم).

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد خطاب به کارکنان این دانشگاه گفت: سال پیش رو با سیاست های رئیس دانشگاه پر از اتفاقات خوبی خواهد بود و اتفاقات بهتری در زمینه جذب دانشجو خواهد افتاد.

به گزارش آنا، در این مراسم از 48 نفر از کارکنان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد تجلیل شد.

انتهای پیام/4121/

دیدگاهتان را بنویسید