ارتش حمله به کارمندان دولت در پاسگاه پلیس را محکوم کرد

31197 291 فقط خبر

ارتش در بیانیه ای حمله به خادمان مردم در اداره پلیس را که همواره مجدانه و خالصانه برای امنیت و آسایش مردم تلاش می کنند، محکوم کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای هرگونه تخریب اموال عمومی، نقض امنیت مردم و کشور و تعرض به نیروهای امنیتی را محکوم کرد.

در این بیانیه ضمن محکومیت حرکت فتنه انگیز و دفاع از همرزمان ارتش در فرماندهی نیروی انتظامی تاکید شد: امروز دشمنان نظام اسلامی که در عرصه های مختلف دشمنی با نظام اسلامی شکست خورده اند، از هر بهانه ای استفاده می کنند. تاکتیک سلب آسایش و آرامش مردم و ایجاد بلاتکلیفی و هرج و مرج.

ارتش در بیانیه خود حمله به خادمان مردم در اداره پلیس را که همواره مجدانه و خالصانه برای امنیت و آسایش مردم تلاش می کنند و به ناحق مورد حمله قرار گرفته و همچنین توهین به ساحت مقدس را به شدت محکوم می کند. قرآن و پرچم و مقدسات و این اقدامات شنیع راهبرد شوم دشمن برای تضعیف جایگاه نظام اسلامی و عزت و کیان ملت ایران و مدافعان جان مردم و امنیت کشور، فرماندهی پلیس گفت.

ارتش جمهوری اسلامی ایران با محکومیت شدید اقدامات معاندین، یادآور شد: استقلال، اقتدار و امنیت ایران اسلامی به برکت خون ده ها هزار شهید گرانقدر و در پرتو زحمات مجاهدین خلق به دست آمده است. فرزندان غیور ملت ایران در نیروهای مسلح و ملت بزرگ ایران و جان نیروهای مسلح هرگز نمی میرد و اجازه نخواهند داد دشمنان از موقعیت سوء استفاده کنند و به آرمان های امام (ره) لطمه بزنند. شهدای گلگون کفن و ملت آگاه و بصیر ایران اسلامی.

  سپهر حیدری: پرسپولیس برنده دربی - اندیشه معاصر

ارتش جمهوری اسلامی در پایان این بیانیه بر هوشیاری مردم در شناخت و مقابله با عملیات گسترده روانی و رسانه ای دشمنان تاکید کرد و به ملت غیور ایران اطمینان داد که کارکنان ارتش با حمایت همه جانبه از همرزمان خود در فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی، آماده مقابله با توطئه های مختلف دشمنان و حفظ امنیت و منافع ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان تا آخرین لحظه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید