ارتباط لبنان با جهان خارج قطع شد

19065 290 فقط خبر

منابع لبنانی گزارش دادند که در پی اعتصاب کارکنان دستگاه اجرایی وزارت ارتباطات این کشور، خطوط ارتباطی در مناطق مختلف لبنان و ارتباط این کشور با جهان خارج قطع شده است.

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، رسانه های لبنانی گزارش دادند که در پی اعتصاب کارکنان سازمان اوجیرو – بازوی اجرایی وزارت ارتباطات این کشور – خدمات ارتباطی و اینترنتی در مناطق مختلف این کشور با اختلال مواجه شد.

بر اساس گزارش های منتشر شده در رسانه های لبنانی، کارکنان سازمان ارتباطات اوجیرو پس از عدم پاسخگویی دولت این کشور خواستار افزایش حقوق خود شده و دست به اعتصاب زده اند.

منابع لبنانی می گویند در پی اعتصاب کارکنان این سازمان که روز سه شنبه تصمیم گرفته شد، بخش های مختلف لبنان به ویژه برخی از مهم ترین ارگان های این کشور ارتباط خود را با جهان خارج از جمله صلیب سرخ از دست داده اند و وی به تعدادی اشاره کرد. سازمان های اجتماعی و بشردوستانه و بیمارستان های لبنان.

تارنمای لبنانی «التیار» امروز (جمعه) گزارش داد که اعتصاب کارکنان این سازمان همچنان ادامه دارد و هیئت اجرایی اتحادیه اوجیرو تصمیم گرفته است تا رسیدن به خواسته ها به اعتصاب خود ادامه دهد.
جونی الکرام، وزیر ارتباطات دولت لبنان برای پیشبرد امور، بعدازظهر چهارشنبه در نشستی سه ساعت و نیم با اتحادیه کارکنان سازمان اوجیرو گفت که شرایط کارمندان را درک کرده و به آن خوش بین است. دستیابی به راه حلی برای این مشکل

انتهای پیام/4129/

  شاگردان انریکه به جام جهانی 2022 هم رسیدند/ آخرین وضعیت تیم ها - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید