ارائه پروپوزال تخصصی تابلوهای الکترونیکی از دانشگاه آزاد / تابلوها بهینه شدند

1086434 فقط خبر

مرضیه گرامی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در شهرکورد، اعلام کرد: بر اساس نشست مشترک معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکورد با کارخانه بستنی چهارمحال و بختیاری و تفاهم نامه منعقده با استفاده از ظرفیت موجود در این زمینه، مدیران و کارشناسان محقق دانشگاه از کارخانه برفاب بازدید کردند.

وی افزود: این بازدید با هدف بررسی مسائل، نیازها و چالش های پیش رو است صنعت لوازم خانگی با حضور نمایندگان حوزه پژوهشی واحد شهرکرد و اعضای هیأت علمی تخصصی نیازمندی های کارخانه برفاب برگزار شد.

مدیر مرکز رشد واحد فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد افزود: پس از بررسی نیازها، دو چالش عمده در حوزه مهندسی محیط زیست و الکترونیک مطرح شد و با توجه به اینکه آزمایشگاه محیط زیست دانشگاه آزاد شهرکرد از آزمایشگاه های زیست محیطی معتبر چهارمحال محسوب می شود. استان بختیاری از این مزیت می توان برای اجرای طرح پیشنهادی کارخانه برفاب جهت پایش و اندازه گیری آلاینده های محیطی ناشی از پساب و کنترل و جلوگیری از ورود آنها به محیط زیست استفاده کرد.

گرمی تاکید کرد: پس از بازدید مسئولان از بخش های مرتبط با تست بردهای الکترونیکی مورد استفاده در لوازم خانگی تولیدی، پیشنهاد دیگری برای طراحی بهینه بردها از نظر طول عمر، مصرف برق، اندازه آنها و استفاده از بستر آزمایشگاهی ارائه شد. از دانشگاه برای آزمایش نمونه های اولیه تولید شده یا شبیه سازی نرم افزاری ارائه شده است.

وی تصریح کرد: پس از جمع بندی مذاکرات مقرر شد دو پیشنهاد تخصصی بر اساس مشکلات ارائه شود که با در نظر گرفتن جنبه های علمی و هزینه ها توسط دانشگاه تدوین و برای ایجاد به کارخانه برفاب تحویل داده شود. قرارداد و نهایی شدن آن

  اولیانوف: در مورد برجام، همه ما در یک قایق می نشینیم - یک تفکر مدرن

رئیس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکورد ابراز امیدواری کرد: اجرای طرح های پژوهشی و حمایت از ایده های نوآورانه و علم محور گامی موثر در جهت رفع مشکلات صنعت برداشته باشد. و تضمین کیفیت محصولات و این امر منجر به جذب نخبگان علمی و فنی و تحول دانشگاه می شود. در دانشگاه کارآفرین شوید.

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید