ادای احترام به مدیر شبکه نسیم از تهیه کننده سفیر

در چهل سالگی فیلم می سازم.

مدیر شبکه نسیم با حضور در پشت صحنه برنامه «قاب عشاقی» در چهلمین سال ساخت این فیلم عاشورایی به سید حسن جلایر تهیه کننده فیلم سینمایی «سفیر» هدیه و لوح تقدیری اهدا کرد.

2386 115 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم با حضور در پشت صحنه برنامه «قاب عشاگی» از سیدحسن جلایر تهیه کننده برنامه هدیه و لوح تقدیری اهدا کرد. فیلم «سفیر» در چهلمین سال ساخت این فیلم عاشورایی

در متن این گواهی که به سازنده سفیر تقدیم شده است، آمده است: «موفق باشید در خدمت به فرهنگ و هنر این سرزمین کهن، به ویژه در حوالی ساحت مقدس خون خدا حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) نه شایسته هیچ هنرمندی نیست که در سایه سعادت اوست بر اقبال و تلاش بزرگ شما نیفتاد.
تدبیر زیرک و تلاش خالصانه شما که منجر به خلق اولین اثر به مناسبت قیام امام حسین (ع) و یاران باوفایش شد، راه طولانی را آغاز کرد که سایر هنرمندان دلسوز با جانفشانی و عاشقی برای القای بینش حسینی پیمودند. حرکت و تراژدی حماسه او را نشان می دهد سر در در می گذارند تا عشق را مشق کنند.
خانواده محترم و بزرگ فرهنگ و هنر این دیار پاک قدردان زحمات شما باشند.

در این نشست که در محل ضبط برنامه «قاب عشاقی» برگزار شد و امیرعباس اشرف، مدیر پخش برنامه شبکه نسیم نیز مدیر این شبکه را همراهی می کرد، از پیمان جبلی کارگردان این برنامه تبریک و تجلیل به عمل آمد. از رسانه ملی، وحید جلیلی، معاون فرهانی صدا و سیما و محسن برمهانی، قائم مقام سیما توسط سید حسن جلایر توضیحاتی ارائه کردند.

  واکنش مدیرعامل استقلال به پیروزی استقلال مقابل گل گهر - تفکر مدرن

جلایر در دو قسمت «قاب عشاقی» به تهیه کنندگی مسعود نجفی که امشب و فردا (شنبه و یکشنبه 24 و 26 مردادماه) ساعت 23:30 از شبکه نسیم پخش می شود، ناگفته هایی از ساخت این سریال گفت. فیلم “یاقوت کبود”.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید