ادامه سکوت سرمربی پیکان در مورد داوران لیگ

در آستانه بازی با فولاد

42187 914 فقط خبر

سرمربی تیم فوتبال پیکان تاکید کرد که درباره داوری در لیگ صحبت نمی کند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سید معتبی حسینی درباره دیدار مقابل فولاد گفت: تیم ما شرایط نسبتا خوبی دارد و برای بازی مقابل فولاد آماده شده ایم. فولاد تیمی سخت کوش و سازنده است که از کادر فنی مجرب بهره می برد. هدایت این تیم بر عهده جواد نکونام است که در دوران بازی خود یکی از بهترین های کشور بود و اکنون یکی از بهترین مربیان فوتبال ایران است. او تیم خوبی ساخته که با سبک خاصی فوتبال بازی می کند و می بینید که موفق هستند.

وی ادامه داد: فولاد هفته گذشته موفق شد استقلال را در ورزشگاه آزادی متوقف کند. بازی مقابل تیمی که نکونام سرمربی آن است سخت خواهد بود اما سعی می کنیم با دست پر زمین را ترک کنیم.

سرمربی پیکان همچنین گفت: تیم ما تیم جوانی است و با توجه به توانایی هایمان تلاش می کنیم نتایج خوبی کسب کنیم. بعد از تساوی با آلومینیوم اراک سعی کردیم بچه ها را به بهترین شکل برای بازی با فولاد آماده کنیم و امیدوارم بچه ها با اعتماد به نفس بهترین عملکرد خود را نشان دهند و به آنچه استحقاق داریم برسیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره قضاوت بازی با قضاوت فولاد و بیژن حیدری در این دیدار گفت: هنوز دوست ندارم درباره داوران و عملکرد آنها صحبت کنم. قبلا هم گفته ام که نباید به داوران فشار بیاوریم. برای آقای حیدری در مسابقه پنجشنبه شب آرزوی موفقیت دارم.

  ایجاد داروهای مناسب برای بیماری های دام با استفاده از فناوری نانو

حسینی درباره غایبان پیکان در بازی مقابل فولاد گفت: به جز امیرحسین گلمی که چند هفته پیش رباط صلیبی مصدوم شد، غایب دیگری نداریم خوشبختانه می توانیم از همه بازیکنان استفاده کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید