ادامه انقلاب تابستانی ژاوی در بارسلونا/تیم ملی اسپانیا وارد لیست کاتالان ها شد.

19151 289 فقط خبر

آخرین مورد انقلاب تابستانی ژاوی در بارسلونا، انتقال آزاد آلونسو، مدافع چپ چلسی بود.

به گزارش گروه ورزشی آنا، توماس توخل پس از جذب مارک کوکورلا از برایتون، تصمیم گرفت دیگر نیازی به خدمات آلونسو نداشته باشد و راه را برای ترک چلسی هموار کرد.

بارسلونا مارکوس آلونسو، مدافع چپ چلسی را به صورت آزاد به خدمت گرفت و انقلاب تابستانی ژاوی در نیوکمپ را کامل کرد. این بازیکن اسپانیایی چندین ماه است که با بلوگرانا پیوند خورده است و از زمانی که مارک کوکورلا از برایتون در ماه آگوست به استمفوردبریج آمد، از خط دفاعی آبی ها دورتر شده است.

آلونسو در ابتدا در تابستان 2016 از فیورنتینا به چلسی پیوست و بیش از 150 بازی در لیگ برتر برای این باشگاه لندنی انجام داد، اما اکنون تصمیم گرفته است تا با بارسا چالش جدیدی را انجام دهد. او قراردادی یک ساله تا ژوئن 2023 امضا کرده است. و چلسی قرارداد آلونسو را در روز ضرب الاجل فسخ کرد، حرکتی که به بارسلونا اجازه داد این بازیکن را به خدمت بگیرد. اگر قرارداد بازیکنان پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات فسخ شود، آنها مجاز به ثبت نام در باشگاه دیگری نیستند.

آلونسو در این فصل برای چلسی بازی نکرده است زیرا می خواست این باشگاه را ترک کند. بعید است آلونسو اولین بازی خود در لالیگا را در سپتامبر انجام دهد و با بارسا به سویا برود، اما می تواند در بازی افتتاحیه لیگ قهرمانان اروپا مقابل ویکتوریا پیلسن در 7 سپتامبر حضور داشته باشد. هر دو در این فصل در دو بازی به میدان رفته اند.

  مخبر: دولت در نظر دارد یارانه فردی به افراد جامعه پرداخت کند

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید