اختلاف بارسلونا و چلسی برای انتقال این ملی پوش اسپانیایی

1939 519 فقط خبر

بارسلونا برای جذب کاپیتان چلسی علاقه نشان داده است، اما باشگاه لندنی تمایلی به فروش این ملی پوش اسپانیایی ندارد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، بارسلونا در دو سه فصل اخیر جهشی طولانی برای ناکامی داشته و در نقل و انتقالات تابستانی ستاره های مهمی را به ترکیب خود اضافه کرده است، بنابراین با توجه به چهره هایی که زمستان سال گذشته به این تیم پیوستند و بعدها مدیریت ژاوی آنها نشان دادند که همیشه تیم قدرتمندی هستند و می توانند در مسابقات داخلی و اروپایی اتفاقات بزرگی را رقم بزنند.

سزار آزپیلیکوئتا در تایمز فاش شد کاپیتان چلسی با انتقال به بارسلونا در ارتباط است، اما بعید است که باشگاه لندنی اجازه جدایی او را بدهد. خود تاد بولی، مالک چلسی به آزپیلیکوئتا اطلاع داده است که با وجود اینکه تنها یک سال از قراردادش باقی مانده است، باشگاه قصد جدایی از او را ندارد.

این خبر به این ملی پوش اسپانیایی اعلام شد که او تمایل خود را برای حضور در بارسلونا نشان داده است. پس از اضافه شدن ستارگانی چون روبرت لواندوفسکی، رافینیا، ژول کوند، فرانک کسیه و آندریاس کریستنسن به جمع کاتالان ها، آزپیلیکوئتا با وجود از دست دادن بازوبند کاپیتانی چلسی، به تیمی پیوست که آرزوی قهرمانی با آن را دارد.

واضح است که اگر چلسی از جدایی از آزپیلیکوئتا ناراضی باشد، این بازیکن باید در نقل و انتقالات زمستانی با بارسلونا به توافق برسد تا فصل آینده پس از پایان قراردادش به نیوکمپ برود. البته اگر ژاوی بخواهد تا آن زمان کاپیتان چلسی را جذب کند.

  درمان آسان و خانگی زگیل - یک ایده مدرن

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید