اخبار کنونی / بازنشستگان اگر شناسنامه خود را دریافت نکرده اید، این کار را فراموش نکنید – فکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر از روزی که میزان عیدی مستمری بگیران مشخص می شود، بازنشستگان در انتظار پرداخت عیدی هستند; این انتظار از اواخر بهمن که قرار بود عیدی واریز شود تا امروز که به نیمه اول اسفند نزدیک می شویم ادامه یافت. با وجود اینکه امروز بسیاری از بازنشستگان عیدی خود را دریافت کردند اما عیدی برخی از بازنشستگان هنوز پرداخت نشده است و مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران گفت: در دو روز گذشته بیش از 50 درصد بازنشستگان عیدی واریز شده است. بنابراین نیمی از بازنشستگان هنوز عیدی خود را نگرفته اند.

وظیفه این افراد چیست و افرادی که عیدی نگرفته اند چه باید بکنند؟ مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران در پاسخ به این سوال گفت: مستمری بگیران و مستمری بگیرانی که تا پایان هفته جاری به هر دلیلی شناسنامه دریافت نکرده اند با شماره تلفن 1420 تماس گرفته و یا با شعبه مستمری بگیران تماس بگیرند تا شناسنامه خود را واریز نکنند. .

اما این سوال پیش می آید که چرا عیدی مستمری بگیران امسال به این شکل پرداخت شد؟ بیش از 15 روز حتی زمان پرداخت عیدی مشخص نبود و بازنشستگان منتظر ودیعه عیدی بودند. این در حالی است که در سال های گذشته عیدی در اواخر بهمن یا اوایل اسفند پرداخت می شد.

امسال نه تنها زمان واریز وجه مشخص نبود، بلکه عیدی برای بسیاری از بازنشستگان نیز با تأخیر مواجه شد. مسئولان پاسخگو نبودند. کمترین کاری که در این شرایط می شد انجام داد پاسخگویی بود که انجام نشد.
انتهای پیام/*

(5 بار بازدید شده، امروز 5 بازدید)

  لوگوی لیگ برتر پرسپولیس و استقلال - اندیشه معاصر

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278024

دیدگاهتان را بنویسید