اخبار جدید از فعالیت های مدرسه در شرایط قرمز کرونری/ آیا محدودیت های جهانی اعمال می شود؟ – اندیشه معاصر

حسین قاسمی، دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انضباطی ستاد ملی تاج و تخت در جلسه شب گذشته با حضور وزیر کشور توضیح داد: بر همین اساس برگزار شد.

دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انضباطی ستاد ملی مبارزه با تاج و تخت در خصوص اعمال محدودیت بر اساس رنگ بندی افزود: برگزار می شود.

هنوز تصمیم نهایی در مورد باخمن 22 مارس گرفته نشده است

قاسمی با یادآوری تصمیمات برگزاری راهپیمایی باخمن ۲۲ خاطرنشان کرد: هنوز تصمیم نهایی درباره راهپیمایی ۲۲ باخمن گرفته نشده است. در این جلسه دو پیشنهاد برای راهپیمایی انفرادی یا خودرویی ارائه شد و مقرر شد در ستاد ملی علیه تاج بررسی شود.

تمدید محدودیت های تاج

دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انضباطی ستاد ملی تاج و تخت افزود: با اجرای طرح حکمرانی هوشمند، رنگ ها بیشتر برای ایجاد حساسیت در بین مردم است تا به نوعی متوجه این تغییرات شوند و نه به همین دلیل در جلسه قبل اعمال محدودیت در برنامه ملی مدیریت هوشمند را پیشنهاد کردیم که برای مدتی تمدید شد.

قاسمی از جمله محدودیت ها، برگزاری جلسات اداری با حداکثر 30 نفر و محدودیت زمانی یک ساعت و نیم و همچنین برگزاری جلسات و تجمعات در مکان های خاص برای مسائل فرهنگی، مذهبی و آیینی با ظرفیت 20 درصد و لغو ماموریت های غیر ضروری را برشمرد. کارمندان دولت

وی ادامه داد: علاوه بر این افراد بومی باید از ماسک استفاده کنند و اصناف نیز با تایید تزریق 2 دوز واکسن به سامانه امید و دریافت بارکد از سامانه حق دارند اقدام کنند.

نحوه تدریس حضوری در مدارس در پیک جدید کرونا

دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد کل کشور گفت: در خصوص آموزش حضوری اگر وضعیت شهر، مدرسه یا منطقه ای قرمز شد، می توانند ساعت اول را سپری کنند. سپس مدرسه و سپس تمام مدارس شهر به صورت آنلاین. .

  سردار آزمون در یک مرحله بوندسلیگا - اندیشه معاصر

هیچ محدودیت جهانی برای تاج وجود ندارد

قاسمی تاکید کرد: رنگ‌آمیزی برای ایجاد حساسیت در بین مردم است و به معنای بازگشت به محدودیت‌های گذشته نیست و محدودیت‌های کاری و محدودیت‌هایی به گفته رئیس‌جمهور اعمال نخواهد شد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263952

دیدگاهتان را بنویسید