احیای زندگی زناشویی پس از خیانت – یک تفکر مدرن

پس از یک رابطه عاشقانه، بسیاری از زوج ها عمیقا درگیر این سوال هستند که آیا رابطه آنها قابل درمان است یا خیر.
بعد از یک رابطه خارج از ازدواج، سرنوشتی برای رابطه این زوج وجود ندارد. اجرای هر تصمیمی دشوار است، اما به اندازه هر رابطه ای منحصر به فرد است. همانطور که گفتم چگونه رابطه زناشویی خود را بعد از یک رابطه خارج از ازدواج حفظ می کنید؟

زوج هایی هستند که نه تنها رابطه خود را حفظ می کنند. اما رابطه آنها نسبت به قبل بهتر شده است. زوج‌هایی که می‌توانند خیانت را نادیده بگیرند، از این نظر شبیه هستند که هر دو طرف می‌خواهند به روش‌های خاصی واکنش نشان دهند:

• شوهری که زنا کرده توبه می کند. اصلاح رابطه تنها زمانی اتفاق می افتد که شخصی که مرتکب خیانت شده است، به طور کامل اعتراف کند و مسئولیت اعمال خود را بپذیرد. همچنین باید از ضرری که بدون دلیل و توجیه کرده است و خیانتی که انجام داده پشیمان باشد. زوج ها باید صادقانه بپذیرند که خروج از ازدواج و جدایی اشتباه است. آنها می توانند با گفتن جمله ای مانند “کاری که من انجام دادم کاملا اشتباه بود” سعی در بهبود رابطه خود داشته باشند و اعتراف کنند که “من واقعاً برای این مشکل و آسیبی که وارد کردم متاسفم.”

• مردی که خیانت کرده است باید متوجه ضرر شریک زندگی خود شود. یک شوهر وفادار بدون شک تعدادی از احساسات مانند رنجش، خیانت، غم و عصبانیت را تجربه خواهد کرد. خائن باید احساسات طرف مقابل را درک کند، بپذیرد و بپذیرد. این فرآیندی است که نیاز به گفتگوی زیادی دارد زیرا همسران احساسات خود را بیان می کنند.

  شرط جدید دولت برای رتبه بندی فرهنگیان - تفکر مدرن

و مهمتر از همه، شریک آسیب دیده باید به دنبال تسکین درد و بازگشت به رابطه باشد، نه فقط انتقام. اگر خیلی عصبانی باشد و بخواهد او را کتک بزند، رابطه عاطفی او با همسرش بهتر نمی شود و بیشتر به او آسیب می رساند. با این حال امیدواریم اگر همسران موفق به شنیدن دلسوزانه یکدیگر شوند، در نهایت آرام شوند. این درد تسکین می یابد، اما فراموش نمی شود. در این مرحله رابطه زوجین می تواند در مسیر صلح و آشتی ادامه یابد.

• زوج ها با هم کار می کنند تا رابطه خود را اصلاح کنند. آنها باید قبل از شروع یک رابطه، وضعیت تاهل خود را ارزیابی کنند. اگرچه داشتن رابطه خارج از ازدواج به هیچ وجه قابل قبول نیست، اما مشکلاتی که منجر به این مشکل در روابط زوجین شده است، باید برطرف شود. با صحبت واضح در مورد اینکه هر یک از زوجین چگونه به این مشکل کمک کرده اند، می توانند برای بهبود و تقویت روابط زناشویی خود تلاش کنند. مکالمات آنها باید واضح و صادقانه باشد و به گونه ای بیان شود که اعتماد، توجه و احساس جامعه را به آنها بازگرداند.

امیدواریم تلاش زوجین بتواند روابط آنها را بهبود بخشد، تعاملات مراقبتی آنها را افزایش داده و روابط نزدیکتر و صمیمانه تر را تقویت کند. بازگشت به یک رابطه عاشقانه نیاز به پشتکار و تعهد دارد. اگرچه چنین تلاش‌هایی گذشته را تغییر نمی‌دهد یا درد خیانت را از بین نمی‌برد، اما شما و همسرتان می‌توانید از این گذشته دردناک برای ایجاد روابط زناشویی قوی‌تر و سالم‌تر استفاده کنید.

  انجام گشت ویدیویی از محل اقامت با مهمان غیرممکن بود

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276810

دیدگاهتان را بنویسید