احیاء و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با نوآوری و خلاقیت فکری

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از زاهدان، احمد صالحی آرا در نشست کانون ایثارگری دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان در دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان با تاکید بر فعالیت های ارزنده این دانشگاه گفت: شهدا و خودت – ایثارگر دانش آموزان در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و … و ترویج ارزش ها و تفکر اسلامی و دینی و فرهنگ ایثار و شهادت با نوآوری و خلاقیت فکری امکان پذیر خواهد بود.

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به اینکه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه مظهر ایثار و ایثار هستند، گفت: کانون ایثارگری باید کانونی برای ایجاد روحیه باشد. همکاری و اعتماد به نفس دانش آموزان و ایثارگران.

وی علاقه دانش آموزان شاهد و ایثارگر را برای حضور در عرصه های فرهنگی، علمی، هنری و انجام فعالیت های خلاقانه و موثر در این عرصه ها ارزشمند و قابل تحسین دانست و افزود: استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت نیروی انسانی موجود فرصت خوبی است. تا دانش آموزان شاهد و ایثار باشند تا بتوانند توانایی ها و قابلیت های خود را در میدان به نمایش بگذارند.

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: یکی از برنامه های مهم دانشجویان مرکز ایثار باید تقویت نقش شهدا و ایثارگران در عرصه های علمی و فرهنگی کشور با ایجاد روحیه باشد. تلاش و نشاط در میان آنها.»

احیاء و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با نوآوری و خلاقیت فکری

کارشناس واحد شاهد و ایثارگران زاهدان با اشاره به عملکرد چشمگیر کانون ایثارگران واحد زاهدان و قدردانی از زحمات آنان، به لزوم حضور گسترده ایثارگران و ایثارگران دانش آموز در برنامه های دانشگاه اشاره کرد و گفت: ترویج فرهنگ خودخواهی. -ایثار و شهادت در عرصه علمی کشور.

  اطلاعات ثبت نام فوق العاده فروش 5 محصول سایپا از 20 آذر 1400 + لینک ثبت نام و شرایط

سارا فیروزیان افزود: مشارکت دانش آموزان جان باخته و ایثارگر واحد زاهدان در برگزاری مسابقات ورزشی، فرهنگی، جشنواره ها، نمایشگاه ها و وبینارهای علمی تخصصی در مناسبت های مختلف جای بسی لطف دارد.

در بخشی دیگر از جلسه گزارش عملکرد کانون ایثارگری توسط دبیر کانون ارائه شد و جلسه در قالب پاسخ و پاسخ ادامه یافت.

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید