احمد گوهری جذب تخت جمشید – تفکر مدرن است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، شروین بزرگ، احمد گوهری و رضا یزدان سه بازیکن نفت دوست خواستار انشعاب و فسخ قرارداد خود با باشگاه صنعت نفت آبادان شده اند. گوهری از پرسپولیس پیشنهاد رسمی دریافت کرد.

احمد گوهری دروازه بان 26 ساله صنعت نفت آبادان مورد توجه پرسپولیس و یحیی گل محمدی قرار دارد و عملکرد او در نیم فصل مورد توجه داوید فنایی قرار گرفته است تا رادو در صورت مهیا بودن شرایط جایگزین او در پرسپولیس شود. .

گفته می شود پس از دریافت پیشنهاد قرمزها، احمد گوهری او را با مدیران باشگاه نفت آبادان و علیرضا منصوریان بزرگ کرده و خواستار جدایی او از نفتی ها و پیوستن به پرسپولیس شده است اما به نظر می رسد منصوریان با جدایی او مخالفت کرده است. پرسپولیسی ها امیدوارند منصوریان با جدایی یحیی گل محمدی موافقت کند و باید دید این اتفاق می افتد یا خیر.

ظاهرا علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با جدایی چند بازیکن کلیدی خود مانند احمد گوهری مخالفت کرده است. پرسپولیس با فسخ قرارداد بوژیدار رادوشوویچ در حال حاضر به دنبال جانشینی برای این دروازه بان کروات است.

بر اساس این گزارش، با توجه به حواشی که این روزها در باشگاه پرسپولیس ایجاد شده، باید دید آیا خریدی برای سرخ پوشان پایتخت انجام می شود یا خیر. هواداران پرسپولیس منتظر رفع مشکلات مالی هستند تا سرمربی سرخ ها با بازیکنان به تمرینات بازگردد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257790

  سید عباسی: یر مدیران بنیاد استقلال در چند سال گذشته سقوط کردند / حمایت آژورلو از مجیدی پیامی برای بازیکنان بود

دیدگاهتان را بنویسید