احتمال محرومیت ساپینتو بیشتر شد

9578 929 فقط خبر

حرکتی که ساپینتو در نیمه اول بازی مقابل ملوان انجام داد در فضای رسانه ای و مجازی سر و صدای زیادی به پا کرد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سرمربی پرتغالی استقلال برای لحظاتی کنترل خود را از دست داد و به برانکارد که کنار نیمکت استقلال بود شلیک کرد و دلداری داد که کارش در نوع خود ارزشمند است.

بعد از پایان مسابقه البته جمعیت هلال احمر بیانیه ای صادر کرد و این حرکت ساپینتو را محکوم کرد و در همین راستا مطلع شدیم که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز در حال بررسی این پرونده است و احتمال مجازات ساپینتو بسیار زیاد است. هواداران تیم های رقیب از جمله پرسپولیس به اعتراض یحیی گل محمدی و ساکت الهامی اشاره می کنند و می گویند به عنوان مثال وقتی ساکت الهامی به نیمکت تیم خودش ضربه زد چند جلسه محروم شد و ساپینتو به همین دلایل با محرومیت طولانی مواجه شد. البته شنیده ها حاکی از آن است که محرومیت سرمربی خارجی استقلال زیاد زیاد نیست اما احتمال محرومیت یکی دو جلسه ای او بسیار زیاد است.

در همین راستا باشگاه استقلال فیلم دلداری ساپینتو برای هلال احمر را منتشر کرد و امیدوار است اتفاق بدی برای این مربی نیفتد اما در هر صورت باید دید کمیته انضباطی نسبت به حرکت عجیب سرمربی استقلال چه واکنشی نشان خواهد داد. .

استقلال این هفته در تهران میزبان مس کرمان خواهد بود و شاید حکم ساپینتو قبل از آن مسابقه صادر شود اما این احتمال هم وجود دارد که این حکم کمی طول بکشد و ساپینتو از بازی های بعدی استقلال محروم شود.

  برنامه های رئیس بانک مرکزی برای مهار تورم - تفکر مدرن

انتهای پیام/4146

دیدگاهتان را بنویسید