احتمال بزرگ شدن آلت تناسلی از نظر متخصصان – یک فکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، بزرگ شدن آلت تناسلی مردانه بدون توجه به نیاز به آن چه از نظر ظاهر بدن و چه از نظر عملکرد جنسی در رابطه جنسی و حتی تاثیر آن در ایجاد و درک ارتباط لذت زناشویی، به دغدغه های مردانه تبدیل شده است. در زندگی جنسی تبدیل شده اند.

آیا روش علمی برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد؟
با توجه به مقالات مختلف منتشر شده و نظرات و تبلیغات متفاوت در مورد بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه، بر آن شدیم تا اطلاعات مناسبی را برای یافتن پاسخ مناسب به سوالات شما ارائه دهیم و به این سوال از دیدگاه دکتر حسین کرمی کلیه و کانال نگاه کنیم. متخصص پرداخت ادرار

امروزه بسیاری از مردان جوان به من مراجعه می کنند که از کوچکی آلت تناسلی خود ناراضی هستند و به دنبال بزرگ کردن یا بزرگ کردن آلت هستند.

از سوی دیگر، ماهواره ها و فضای مجازی با درصد موفقیت بالایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی از جمله اکستنسورها، جراحی های بزرگ کردن آلت تناسلی، تزریق ژل، وکیوم و ورزش های مختلف روزانه به طور گسترده تبلیغ می شوند. به آن بزرگ شدن آلت تناسلی می گویند.

سوال: آیا روش جدیدی برای بزرگ کردن آلت تناسلی در مراکز تحقیقاتی و تحقیقاتی و مراکز پزشکی دانشگاهی معتبر دنیا وجود دارد؟

پاسخ: با وجود پیشرفت های تکنولوژی، هنوز هیچ درمان جراحی جدیدی برای بزرگ شدن آلت تناسلی وجود ندارد.

سوال: آیا همه تبلیغات جعلی هستند؟

پاسخ: بله، آگهی ها شامل دو گروه دارو و تجهیزات و جراحی می باشد. رشد آلت تناسلی قبل از بلوغ اتفاق می افتد و سپس تا پایان عمر پایدار است و بعد از بلوغ هیچ دارویی برای بزرگ شدن آلت تناسلی موثر نیست.

  سیاست مدیران استقلال برخلاف مجیدی! - اندیشه معاصر

استفاده از تستوسترون، تزریق فیلرها، احتمال ابتلا به انواع سرطان ها و نارسایی بیضه را افزایش می دهد و به هیچ وجه توصیه نمی شود.

سوال: نظر شما در مورد دستگاه های کشش اکستندر و وکیوم چیست؟

پاسخ: همانطور که گفتم با وجود تبلیغات گسترده، کشنده یا اکستندر و جاروبرقی نقشی در افزایش طول آلت تناسلی ندارند و به هیچ وجه توصیه نمی شوند.

سوال: آیا تکنیک جراحی خاصی برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود ندارد؟

پاسخ: با توجه به عوارض وحشتناک عمل هنوز روش مطمئن و مطمئنی در دنیا کشف نشده است.

در برخی از مراکز، رباط هایی که از آلت آویزان هستند، با جراحی قطع می شوند که طول آلت تناسلی را افزایش می دهد، اما متأسفانه می افتد و مرد در حین مقاربت دچار مشکل جدی می شود.

لذا با توجه به برگشت ناپذیری عمل و رنجی که تا آخر عمر دارد به جوانان توصیه اکید می کنم که از این عمل خودداری کنند.

سوال: نظر شما در مورد تزریق ژل های بزرگ کننده آلت تناسلی چیست؟

پاسخ: تزریق ژل به زیر پوست آلت تناسلی برای بزرگ شدن و ضخیم شدن آلت منجر به از بین رفتن حس می شود.

از طرفی به دلیل جذب و تزریق های مکرر آن که عوارض زیادی را به همراه دارد، این اقدام احمقانه است و به دلیل حساسیت خاصی که آلت تناسلی دارد توصیه علمی نمی شود.

سوال: آیا با ورزش های روزانه و حرکات کششی می توان طول آلت تناسلی را افزایش داد؟

پاسخ: متأسفانه خیر، زیرا طول استوانه های آلت تناسلی تا زمان بلوغ افزایش می یابد و سپس رشد آنها متوقف می شود و بنابراین نمی توان با حرکات ورزشی طول آنها را افزایش داد.

  استاندار تهران درباره تصویب سفر رئیس جمهور به غرب تهران توضیحاتی ارائه کرد

سوال: اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان چقدر است؟

پاسخ: ابتدا باید بگویم که طول واژن خانم ها در حالت کشیده و تحریک شده 9-5 سانتی متر است و در نتیجه در حالت نعوظ بیشتر از 9 سانتی متر و کمتر از 15 سانتی متر است.

هرچه آلت تناسلی بلندتر باشد، درد در هنگام مقاربت در زنان بیشتر است.

بنابراین مردانی که طول آلت تناسلی آنها در حالت نعوظ بیش از 7 سانتی متر است نیازی به اقدامات خاصی ندارند و می توانند رابطه جنسی موفقی داشته باشند.

بسیاری از اوقات افرادی که به من مراجعه می کنند دارای طول آلت تناسلی طبیعی هستند، اما خود را با دیگران مقایسه می کنند و بنابراین فکر می کنند که اندازه آلت تناسلی آنها کوچکتر از حد طبیعی است، در حالی که این از نظر علمی درست نیست.

سوال: علت سایزهای مختلف آلت تناسلی چیست؟

پاسخ: عوامل زیادی مانند وراثت، محیط و تغذیه و سلامت سیستم هورمونی بدن و عوامل ناشناخته در تعیین سایز آلت دخیل هستند.

اندازه آلت تناسلی و همچنین قد مردان متفاوت و متنوع است و بنابراین:

1. هیچکس را نباید با دیگری مقایسه کرد.

2- در صورت طبیعی بودن سایز آلت مانند قد، نیازی به اقدامات پزشکی نیست.

3. منشأ بیشتر نگرانی جوانانی که از کوچکی آلت تناسلی خود شکایت دارند، تماشای فیلم های پورنو است که انصافا اینجا هم مثل فیلم های دیگر ساختگی و انتخاب افراد خاص است و به همین دلیل نباید با آنها مقایسه کرد.

سوال: آیا راهی برای جلوگیری از کاهش آلت تناسلی وجود دارد؟

  اربیل میادین نفتی بغداد در کرکوک را تصرف کرد

پاسخ: بله، درمان فقط قبل از بلوغ مؤثر است. والدینی که نگران کوچکی آلت تناسلی پسرشان هستند باید قبل از بلوغ به پزشک مراجعه کنند و در صورت لزوم هورمون درمانی مناسب را برای افزایش طول آلت تناسلی قبل از بلوغ شروع کنند.

سوال: آلت دفن شده چیست؟

پاسخ: امروزه مدفون شدن آلت تناسلی یکی از شایع ترین علل بیمارانی است که از کوچک بودن آلت تناسلی خود شکایت دارند. در آن ها به دلیل تجمع چربی در پوست زیر شکم و اطراف آلت تناسلی، آلت تناسلی مانند کوه یخ در میان چربی ها پنهان می شود و بنابراین بهترین و قطعی ترین روش درمان آلت مدفون، کاهش وزن و حذف چربی های اضافی است. .

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1254014

دیدگاهتان را بنویسید