اجرای طرح ضربتی ساماندهی کار و مشاغل

860 154 فقط خبر

طرح اقدام ساماندهی صنایع و بنگاه ها در کمترین زمان ممکن اجرا شد و بیش از 600 مورد از جمله اصناف مزاحم، ساختمان های خطرناک و کیوسک های مطبوعاتی مشاهده و ساماندهی شد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، علیرضا برزگر مرادی معاون خدمات و محیط زیست شهرداری منطقه 14 گفت: با توجه به اینکه آسیب های ناشی از انتشار آلاینده ها از اهمیت بالایی برای تهدید سلامت و بهداشت برخوردار است. مردم و این از جمله محیط های کار آلاینده و مزاحم است همچنین علاوه بر آلودگی های دیداری و شنیداری که به مبلمان شهری آسیب می زند، سازماندهی این بنگاه ها و بازرگانی و همچنین امنیت ساختمان ها در دستور کار قرار گرفت. دستور کار .

وی افزود: به همین منظور تذکر و بازدید از واحدهای صنفی موضوع ماده 20 توسط کمیسیون در منطقه و تشکیل 79 مورد اخلال در کسب و کار و رفع مشکلات آن و همچنین بازدید از 81 کیوسک مطبوعاتی انجام شد.

برزگر مرادی همچنین با اشاره به اهمیت زیباسازی منظر شهری از نظافت مستمر کیوسک های مطبوعاتی و ادغام تبلیغات برای تمامی 27 نفر در سطح منطقه خبر داد.

طرح جمع آوری و ساماندهی سگ های ولگرد از دیگر فعالیت های حوزه شهری است که بنا به درخواست شهروندان و در راستای تامین ایمنی در مناطق مورد نظر انجام شد. به همین منظور تیم های احیای سگ ها در منطقه مستقر شده اند تا پس از احیای آنها، این حیوانات به خارج از محیط شهری و مراکز نگهداری منتقل شوند.

برزگر مرادی طعمه گذاری پارازیت ها را از دیگر برنامه های معاونت سازمانی شهرداری منطقه عنوان کرد و افزود: با اجرای این طرح 170 نقطه از 21 منطقه منطقه طعمه گذاری شده است. 150 تله آفت فیزیکی چسبنده نیز در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

  اختلاف بر سر حضور هافبک استقلال در بازی با سپاهان - اندیشه معاصر

وی در خصوص فعالیت های آموزشی برای کنترل جمعیت و شیوع بیماری این حیوانات گفت: در کنار آموزش حضوری، 150 مورد تله گذاری و 28 مورد نصب بنر آموزشی در این راستا انجام شده است.

معاون خدمات شهری منطقه چهار در پایان به برگزاری جلسات کمیته ایمنی جهت رسیدگی به مسائل مخاطره آمیز ساختمانی و همکاری حداکثری با سازمان آتش نشانی به صورت ماهانه اشاره کرد. با اطلاع رسانی به سامانه 137 تا در اسرع وقت مشکل برطرف شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید