اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه از طریق تدوین بودجه علم و فناوری

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرعباس، محمدحسین رنجبر با حضور در جلسه هسته فکری تدوین بودجه هدفمندی دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان که با حضور روسای گروه های تخصصی برگزار شد، حضور یافت. شورا، روسای واحدهای دانشگاهی و کارشناسان بودجه برای بررسی پیشنهادات و جمع بندی بودجه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس. وی با تشریح سند تحول و تعالی دانشگاه، اجرای این سند و اسناد فوق را منوط به تدوین بودجه علم و فناوری بررسی کرد و اظهار داشت: تحقق اهداف مورد نظر در تدوین بودجه باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی با بیان دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه های مختلف به ویژه در حوزه فناوری، برگزاری نمایشگاه بزرگ در رویداد عصر امید را جلوه ای از اندیشه های بکر و فعال این دانشگاه دانست و افزود: تدوین سند تحول و تعالی دانشگاه، همراه با نمایشگاه بزرگ در رویداد عصر امید، آغازگر حرکت است. او دانشگاه را در افق های آینده ترسیم کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان بر نقش دانشگاه ها در ارتقای سرمایه اجتماعی و نیروهای متخصص، تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و احیای تمدن عظیم اسلامی تاکید کرد و تصریح کرد: دانشگاهیان باید به سمت ایجاد نظام کارآمد و توانمند حرکت کنند. احیای ارزش های اسلامی گفت: رشد مستمر علمی و تقویت بنیان پژوهشی و فناوری دانشگاه در کنار تقویت فضایل انقلابی از اهداف مهمی است که نیازمند تدوین برنامه مدون، پژوهشی و تحول آفرین است. در راستای تحقق اهداف این سند محقق شود.

رنجبر، ایجاد درآمدهای غیر شهریه‌ای، افزایش منابع نقدی، مدیریت بهینه هزینه‌های جاری، توسعه و تقویت دانشکده‌ها و آموزشگاه‌های سما را در کنار افزایش حوزه‌ها، جذب دانشجو و ارائه خدمات بهینه و رضایت‌بخش به دانشجویان در تدوین بودجه مهم می‌داند.

  ثبت نام شعبانی بهار در انتخابات کمیته ملی المپیک/ معترضان را تغییر دادیم

اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه از طریق تدوین بودجه علم و فناوری

به گزارش آنا، در این جلسات که در دو روز متوالی به صورت فشرده برگزار شد، در روز اول بودجه شهرهای بندرعباس، رودان، بندرلنگه، بندر جاسک و مراکز بستک و جناح مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت و در روز دوم بودجه واحدهای دانشگاهی مورد بررسی قرار گرفت، قشم، میناب، حاجی آباد، پارسیان هرمز و دانشکده پزشکی قشم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت بودجه تلفیقی استان تهیه و به هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان ارائه شد. در مجامع ملی ارائه شود.

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید