اتحادیه جهانی مخابرات: نیاز به توضیح استانداردهای جدید مخابراتی برای دوران پس از تاج

1084728 فقط خبر

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، کاربردهای نوآورانه فناوری در برخی صنایع و بخش های رو به رشد در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیازمند استانداردهای فنی به روز، یکپارچه و هدفمند است. در این راستا، با شروع اپیدمی کرون، اهمیت ارتقای استانداردها افزایش یافته است و نوید یک تحول دیجیتال موفق و پایدار در جهان را زنده می کند.

سیاستمداران و رهبران ارتباطات و فناوری اطلاعات سمپوزیوم استانداردهای جهانی (GSS) نگرانی های زیادی را در مورد آینده صنعت و توسعه دیجیتال آن ابراز کرده اند. سوال اصلی برای سیاستمداران این است که استانداردهای فنی چگونه می تواند به توسعه پایدار این حوزه در اقشار مختلف جامعه کمک کند.

در بخشی دیگر از این گزارش، اتحادیه جهانی ارتباطات استانداردهایی را برای چشم انداز جهانی نسل پنجم ارتباطات، برای ایجاد یک محیط دیجیتالی با کارایی بالا با استفاده از اینترنت اشیا در جهان تعیین می کند. ایجاد اعتماد به فناوری های جدید یک اولویت کلیدی برای ITU است و پیشرفت جهانی در این زمینه نیز در دستور کار استانداردسازی WTO قرار دارد.

اتحادیه جهانی مخابرات بر این باور است که ارتباطات و فناوری اطلاعات باید نیازهای مردم را به نحوی معنادار برآورده کند و برای مصرف کنندگان ملموس باشد. با توجه به اینکه صنعت دائما در حال پیشرفت است، فرصت های جدیدی در آینده در حال ظهور است، بنابراین استانداردهای ITU باید آخرین الزامات جهانی را برآورده کنند.

در پایان این گزارش، اتحادیه جهانی مخابرات (WTU) نه تنها تمام تلاش خود را برای توضیح استانداردهای جدید در دو سال پس از شیوع کرونا انجام داد، بلکه قبلاً یک فضای آنلاین برای اعضای خود طراحی کرده است تا به استانداردهای جدید برای این پست دست یابند. -دوران تاج

  ذبح نامناسب دوست صمیمی در تهران - تفکری مدرن

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید