ابعاد مختلف فرهنگی پیاده روی عظیم اربعین در کمیته فرهنگی مجلس بررسی شد

30171 130 فقط خبر

سخنگوی کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی از بررسی ابعاد مختلف فرهنگی پیاده روی عظیم اربعین حسینی در این کمیسیون خبر داد.

احمد راستین سخنگوی کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به جزئیات جلسه امشب این کمیسیون گفت: در جلسه امروز ابعاد مختلف فرهنگی راهپیمایی عظیم اربعین مورد بحث و بررسی قرار گرفت. حسینی.

وی افزود: در این جلسه ضمن بحث و بررسی و توجه به ابعاد گسترده این راهپیمایی عظیم از نظر فرهنگی، مقرر شد در جلسات آتی کمیته جلسه ای با حضور مسئولان نهادهای مرتبط با این حوزه برگزار شود.

سخنگوی کمیته فرهنگی مجلس تصریح کرد: در جلسه امروز مقرر شد در جلسات مشترک بعدی کمیته با نهادهای مرتبط با حوزه مراسم اربعین، بهره برداری و استفاده بهتر از ابعاد فرهنگی این بزرگوار انجام شود. راهپیمایی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

راستینه خاطرنشان کرد: همچنین در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس درباره حوادث درگذشت خانم مهسا امینی بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود: در این جلسه اعضای کمیته تاکید کردند که سازمان صدا و سیما به عنوان یک رسانه ملی که وظیفه تولید محتوا در حوزه های فراگیر را بر عهده دارد باید در روشنگری و تبیین ابعاد درگذشت خانم مهسا نقش فعالی داشته باشد آمین.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس افزود: در این جلسه مقرر شد در جلسات آتی معتمدین این حوزه در کمیسیون حضور پیدا کنند و در این جلسات مشترک به ابعاد فرهنگی و اجتماعی درگذشت خانم مهسا امینی پرداخته شود. .

راستین ادامه داد: همچنین مقرر شد در این جلسات، راهبردی مشخص در خصوص رسانه ملی در بحث کنشگری در تبیین ابعاد مختلف موضوعات رسانه ای مانند درگذشت مهسا امینی و حوزه فعالیت رسانه ملی، ابعاد آن تبیین شود. یک پدیده در کمیسیون به عنوان یکی از موضوعات کلیدی مورد تاکید قرار گرفت.

  آموزش مجازی - تفکر مدرن

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید