آیا تماس بین مقامات فدراسیون فوتبال و بازیکنان تیم ملی مدیریت می شود؟

1084868 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، احسان اصولی، عضو کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال درباره شرایط نگران کننده تیم ملی و اختلاف بازیکنان گفت: برای افرادی که سوالی را در رسانه ها منتشر می کنند. با حرکات و اقدامات خاص با پیام هایی که قابل اعتماد نیست و این موضوع تبدیل به اولین بحث در مورد فوتبال می شود، ببخشید.

وی افزود: به هر حال فدراسیون فوتبال و هیات رئیسه تنها مرجع تصمیم گیری در مورد سرمربی تیم ملی هستند. در این مورد یک سازوکار تعریف شده ای وجود دارد که از قبل وجود دارد و آن استفاده از نظرات کمیسیون فنی و کارشناسان است. جمع بندی و نتیجه نظرات بر این اساس است که در حال حاضر تغییری ایجاد نمی شود، اما در نهایت نظرات و نظرات مردم شنیده می شود و بحث می شود. این بدان معنا نیست که وقتی نظری را می شنوید، لزوماً آن را می پذیرید یا به آن عمل می کنید. مهمترین چیزی که برای ما قطعی است و به آن پایبند هستیم. هر کدام از تیم های ملی با بهترین شرایط می توانند در مسابقات مختلف شرکت کنند و تیم از انسجام خوبی برخوردار است. در مورد تیم ملی بزرگسالان و رویداد مهم پیش رو، مهمترین نکته این است که تیم در بهترین شرایط ظاهر شود و نتایج درخشانی کسب کند.

عضو هیئت مدیره فدراسیون فوتبال گفت: بر این اساس تصمیماتی که می گیریم بر اساس دیدگاه های فنی، ارزیابی های علمی، تحقیقات تهدید و فرصت و معایب و مزایای هر انتخابی است که می خواهیم انجام دهیم. حال آن انتخاب می تواند تغییر یا عدم تغییر باشد. چیزی که الان به جمع بندی هیئت فدراسیون رسیده این است که هیچ تغییری صورت نگرفته است، اما ما به طور مداوم اطلاعات و داده های خود را بر اساس دیدگاه های مختلف به روز می کنیم، یعنی کوچکترین فرصتی را برای به روز رسانی اطلاعات از دست نمی دهیم. این برای همه تیم های ملی این است که بهترین تصمیم را بگیرند، برای بعضی ها آوردن این مسائل به تیم ملی اصلاً کار حرفه ای نیست. در فوتبال چنین چیزی وجود ندارد و او نمی تواند خوشحال باشد.

  بازی با بایرن فرصتی برای فراموش کردن دربی است

اصولی گفت: البته این فضا از دیروز با تماس ها و صحبت هایی که صورت گرفت و مذاکراتی که انجام شد اداره می شود. خدا به این مشکلات سیر نکند. همه ما خدمتگزار و سرباز تیم ملی هستیم تا بتوانیم سهم خود را در این رقابت مهم ایفا کنیم، همه باید وظیفه خود را به درستی انجام دهند. تکلیف اعضای هیئت مدیره، سرمربی و بازیکنان مشخص است. بهتر است یک تصویر حرفه ای از خودمان در انظار عمومی به جای بگذاریم و در طول داستان همه باید نقش خود را به درستی ایفا کنند. با این حال، بسیاری از ما در فضای بین المللی فعال و حضور داریم و در آن فضا بر اساس اینکه چقدر به نقش خود عمل کرده ایم، قضاوت می کنیم. ما باید از وارد شدن به نقش های دیگر و در واقع پا گذاشتن به جای دیگران اجتناب کنیم. ما شخصیت حرفه ای خود را در محیطی تشکیل داده ایم که مورد پسند استانداردها و آداب و رسوم است.

یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در گفت و گو با برنامه ورزش تهران گفت: در کمیته بازرگانی فدراسیون بر اساس امتیازات، شرایط و مسائل مختلف به برند ایرانی دست یافتیم. من فکر می کنم موضوعی که امروز باید اعلام شود شرکت مجید است که در کمیته معاملات و صورتجلسه نهایی شد و فکر می کنم امروز توسط دبیر کل به این شرکت اعلام شود. انشاالله بسته برای تایید نهایی به فیفا ارسال می شود و در نهایت در مورد ارائه پیراهن تیم ملی صحبت خواهیم کرد. زمان در حال بررسی است و امیدوارم بتوانیم در یک روز مناسب قبل از شروع ماه محرم این بحث را انجام دهیم.

  ژاپن به روسیه می پیوندد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید