آیا تعمیر موبایل کار سودآوری است؟/ ترفند افزایش درآمد با موبایل

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از میانه کرامت اسماعیلی در حاشیه برگزاری کارگاه تخصصی آموزش تعمیرات تلفن همراه اظهار کرد: آموزش های مهارتی علاوه بر تربیت نیروی کارآمد و متخصص می تواند نقش مهم و کلیدی در ایجاد اشتغال مولد داشته باشد. ایجاد نیروی کار در بازار کار برای کار پایدار در سطح جامعه.

وی هدف اصلی از آموزش های مهارتی را تربیت نیروی انسانی ماهر و توانمند عنوان کرد و افزود: نیروی انسانی با دانش و مهارت روز می تواند نقش موثری در توسعه پایدار و بهره گیری از نیروی انسانی داشته باشد. برای دستیابی به توسعه

مدیر مرکز آموزش مهارتی و مشاوره شغلی (TMC) دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه تصریح کرد: این مرکز یکی از سازمان های پیشرو در ارائه آموزش های مهارتی و عملی در سطح استان آذربایجان شرقی است که پس از برگزاری اولین دوره “دستیار مطب طب چینی” دوره تخصصی تعمیرات موبایل برگزار شد.

اسماعیلی گفت: این دوره آموزشی توسط دو مربی مجرب شهرستان میانه محمد قلی خانی و امیررضا تمنا به کارآموزان و داوطلبان آموزش داده شد.

وی تصریح کرد: با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از تلفن های همراه هوشمند تحول عظیمی در ارتباطات و ارسال و دریافت اطلاعات ایجاد شده است. به طوری که تلفن های همراه به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی بشر در دنیای مدرن تبدیل شده اند.

آیا تعمیر موبایل کار سودآوری است؟/ ترفند افزایش درآمد با موبایل

مدیر مرکز آموزش های مهارتی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه تاکید کرد: در شرایط فعلی با افزایش قیمت گوشی های تلفن همراه، در بسیاری از موارد تعمیر تلفن همراه بسیار مقرون به صرفه تر از تعویض است. به همین دلیل، تعمیرات تلفن همراه بازار پررونقی پیدا کرده است. بنابراین شرکت در دوره تعمیرات تلفن همراه باعث می شود که علاقه مندان به این رشته به راحتی صاحب مشاغل پردرآمد شوند.

  ایران خودرو در حال اجرای «طرح امداد و خدمات» عید سعید فطر است

اسماعیلی با اشاره به معرفی این دوره گفت: تعمیر تلفن همراه برخلاف آنچه در جامعه امروزی با آن مواجه هستیم در ایران و سایر نقاط دنیا به عنوان یک حرفه تخصصی شناخته می شود.

وی تصریح کرد: تعمیرکار موبایل شخصی نیست که بتواند صفحه نمایش گوشی، صفحه لمسی شکسته یا درگاه شارژ را تعویض کند یا گوشی خیس شده را تعمیر کند، بلکه تعمیرکار موبایل باید توانایی تشخیص بردهای الکترونیکی چند لایه و چند لایه را داشته باشد. آی سی های بسیار کوچک را جایگزین کنید و به برد حساس باشید و همچنین قابلیت برنامه ریزی مجدد آی سی ها و رفع مشکلات نرم افزاری را داشته باشید.

مدیر مرکز آموزش مهارتی و مشاوره شغلی (TMC) دانشگاه آزاد اسلامی واحد متوسطه تصریح کرد: این رشته نیازمند آموزش های حرفه ای و مقدماتی زیادی است که شامل نقشه خوانی، عیب یابی برد تلفن همراه و رفع مشکلاتی مانند عدم آنتن دهی، شارژ سریع است. ، مدار روشن نمی شود و غیره. … خوب.

اسماعیلی قسمت های مسلم آموزش تعمیرات موبایل را برشمرد و افزود: یادگیری الکترونیک مقدماتی، کار با دستگاه های تعمیر موبایل، ترفندهای آزمایشی در تعمیر انواع برندهای تلفن همراه جزء انکارناپذیر آموزش تعمیرات موبایل است.

وی یادآور شد: شرکت کنندگان در پایان دوره تعمیرات تلفن همراه در صورت کسب نتیجه مثبت، گواهینامه فنی و حرفه ای معتبر، قابل ترجمه و مشکوک از سازمان فنی و حرفه ای جهت ضمانت کار در شرکت های تعمیرات موبایل و ضمانت نامه دریافت خواهند کرد. برای راه اندازی یک تجارت و فروشگاه تعمیرات موبایل، گواهی موفقیت دریافت کنید.

  افزایش 5.4 درصدی تردد در محورهای برون شهری نسبت به دیروز

انتهای پیام/4078/4062/

دیدگاهتان را بنویسید