آیا با وجود قالیشویی زیبا هنوز به فکر جارو و چنگک برای نظافت فرش هستید؟

به گزارش خبرگزاری آنا امروز، خدمات قالی شویی مانند هر مورد دیگری در دنیا تغییر می کند و تغییر می کند و روش های مکانیزه جایگزین روش های دستی می شود. احتمالاً همه شما به یاد دارید که چگونه در گذشته فرش ها را با دست در خانه می شستند. ابتدا جمع شدند و در حیاط پراکنده شدند. سپس نوبت به شستشو با مواد شوینده، جارو و چنگک رسید. بعد از آبکشی باید آن را دوباره کنار هم می گذاشتند و به بالای ساختمان می بردند و روی پشت بام آویزان می کردند. به این ترتیب آب فرش در عرض چند روز کشیده و خشک می شد.

قالیشویی در منزل

اما می توانید مشکلاتی را که این روش به همراه داشت تصور کنید. وزن فرش از یک سو و زمان خشک شدن طولانی از سوی دیگر از معایب شستشوی دستی در منزل بود. علاوه بر این، در هر نقطه ای که فرش آویزان بود، خطر آسیب دیدن فرش وجود داشت. همچنین ممکن بود دوباره کثیف شود. زیرا فرش در معرض حرکت حیوانات، گرد و غبار، باران احتمالی، تابش مستقیم آفتاب و … قرار داشت. پس با در نظر گرفتن تمام معایبی که به آن اشاره کردیم، خواهشمند است با وجود قالیشویی آذین، فکر «جارو و بیل بگیرید و فرش را خودتان بشویید» را حذف کنید.

یک سوال جهانی و مهم: “چرا باید فرش زیر پایم را به قالیشویی بسپارم؟”

همیشه در مورد اعتماد صحبت کنید قالی شویی، در میان کسانی که به دنبال خدمات قالیشویی و قالیشویی هستند داغ است. اینجاست که رتبه اعتباری قالیشویی انتخابی شما اهمیت پیدا می کند. به همین دلیل قالیشویی آذین با شماره بازرگانی 0467724125 به عضویت رسمی اتحادیه قالیشویی تهران می باشد و از قوانین اتاق اصناف ایران پیروی می کند بدون اینکه جای هیچ شکی باقی بماند. تمامی موارد ذکر شده تضمین کننده اعتماد به این شرکت می باشد. بنابراین می توانید به این شرکت اعتماد کنید و اصلا نگران نباشید. علاوه بر این، این دستگاه قالیشویی در ازای تصاحب فرش های شما، فاکتوری معتبر و دقیق برای شما صادر می کند که یک سند قانونی محسوب می شود. بنابراین حتی فرش های گران قیمت شما نزد این شرکت ایمن هستند.

  کاهش وزن با این دمنوش ها - تفکر مدرن

مشکل بزرگ: “من وقت و توانایی بردن فرش ها را به قالیشویی ندارم!”

قالی شویی آذین دارای سرویس 24 ساعته در سراسر شهر تهران می باشد. این سرویس حتی در روزهای تعطیل نیز فعال است. پس نگران وقت گذاشتن و هماهنگی برای حمل و نقل فرش خود نباشید. به عنوان مثال، شما به خدمات نیاز دارید قالیشویی در طرشت تو تهران هستی! برای این منظور ثبت سفارش بر اساس کافی است قالیشویی در منطقه ترش شما دارید. به این ترتیب سرویس قالیشویی به آدرس مورد نظر شما ارسال می شود و فرش های شما را تحویل گرفته و پس از شست و شو برمی گرداند.

یکی دیگر از دغدغه های شهروندان تهرانی: «وقتی فرش های خود را می شوییم، با مبلمان، فرش، پشتی و تشک چه کنیم؟

تنوع در ارائه خدمات مزیت دیگر است قالی شویی است اگرچه نام این شرکت ها می باشدقالی شوییمعروف است، اما خدمات نظافت فرش، مبلمان، تشک خواب و پشتی را نیز ارائه می دهند. می توانید تصور کنید که حمل این وسایل به محل قالیشویی کاری سخت و زمان بر است اما راه حلی برای این مشکل ابداع شده است. خشک شویی این اقلام را می توان در منزل، محل کار یا هر جای دیگری که بخواهید انجام داد و نیازی به حمل و نقل ندارند. اگر فرش شما نیاز به تمیز کردن دارد، این شرکت ها می توانند این کار را انجام دهند. پس مسئولیت تحویل فرش کثیف و معیوب به شرکت بر عهده شماست و تحویل فرش تمیز و سالم به عهده طراح می باشد.

  آیت‌الله رئیسی: همکاری‌های نفتی ایران و ونزوئلا شکل جدیدی به خود می‌گیرد

آیا با وجود قالیشویی زیبا هنوز به فکر جارو و چنگک برای نظافت فرش هستید؟

تمیز کردن مبلمان در منزل

سوال اطمینان: تجهیزات و پرسنل قالیشویی آذین چه ویژگی هایی دارند؟

در قالی شویی آذین از بهترین و مدرن ترین تکنیک استفاده شده است. این مشکل مربوط به تمام ماشین های لباسشویی و خشک کن است. به همین دلیل مشتریان با رضایت کامل از خدمات این شرکت استفاده می کنند. در ضمن پرسنل این دستگاه قالیشویی نیز از افراد مجرب و قابل اعتماد انتخاب می شوند. زیرا این افراد باید تجربه کافی در شناخت نوع فرش و الیاف آن داشته باشند و با نحوه شستشوی هر نوع لکه آشنا باشند. تنها از این طریق می توان رضایت کامل داوطلبان را تضمین کرد.

درخواست توضیح بیشتر: “منظور از خدمات قالیشویی با کیفیت بالا چیست؟”

خدمات ارائه شده در قالی شویی آذین از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. همانطور که گفته شد این مجموعه دارای تجهیزات باکیفیت و کادری مجرب می باشد. شوینده استفاده شده در فرآیند شستشو از کیفیت بالایی برخوردار است. این مواد با توجه به نوع فرش و لکه انتخاب می شوند. مرحله آبکشی به صورت کاملا اسلامی و بهداشتی انجام می شود. برای کاهش آسیب های احتمالی فرش به صورت رول شده و روکش به مشتری تحویل داده می شود. تمامی این اقلام نیز دارای گارانتی شرکت می باشد. بنابراین ارزش کار پس از رضایت کامل مشتری به دست می آید.

آیا با وجود قالیشویی زیبا هنوز به فکر جارو و چنگک برای نظافت فرش هستید؟

قالیشویی با تکنولوژی روز

یک سوال در یک مرحله از ثبت سفارش: “هزینه خدمات قالیشویی آذین چقدر است؟”

هزینه خدمات قالیشویی ترش و کل تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. مواد شوینده ای که هنگام شستشوی فرش استفاده می شود یکی از این عوامل است. این امر به عواملی مانند نوع فرش و نوع لکه بستگی دارد. قیمت فرش ماشینی، دستبافت و ابریشم نیز متفاوت است. نوع لباسشویی نیز بر قیمت نهایی کار تاثیر می گذارد. نیاز به خدمات اضافی مانند تعمیرات و دستکاری نیز بر قیمت نهایی تاثیر می گذارد. اما آنچه مهم است صداقت قالیشویی است. اگرچه این قیمت ها به صورت منصفانه به شما ارائه می شود، اما نباید آنها را به عنوان هزینه در نظر بگیرید. بلکه این مبلغ را یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر بگیرید و بازده آن را در بلندمدت ببینید.

  ما در تلاش برای بازگشت به توافق هسته ای با ایران هستیم

انتهای خبر/ ر

دیدگاهتان را بنویسید