آیا احتمال جدایی برونکو از عمان به ایران مرتبط است؟

برخی رسانه های عمانی از جدایی برانکو ایوانکوویچ از تیم ملی فوتبال عمان خبر دادند اما این مربی با تاکید بر اینکه همچنان در این تیم حضور دارد جدایی اش از عمان را تکذیب کرد.

18487 416 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، برانکو ایوانکوویچ پس از چندین فصل موفقیت آمیز او در پرسپولیس ابتدا به تیم الاهلی عربستان رفت و پس از چند ماه کار و اخراج از این تیم راهی عمان شد.

برونکو هدایت تیم ملی فوتبال عمان در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر را بر عهده خواهد داشت. مسئول او اگرچه نتوانست عمان را به جام جهانی برساند، اما سهمیه جام ملت‌های آسیا 2023 را به دست آورد و فدراسیون عمان قرارداد این مربی را تمدید کرد.

با این حال به نظر می رسد شایعه تغییر کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران و نظر مثبت مهدی تاج رئیس فدراسیون جدید برانکو ایران شایعه بازگشت این مربی به نیمکت ایران را پررنگتر کرده است. بعد از انتخاب تاج پادشاهی پسندیدن رئیس یکی از معاونان فدراسیون فوتبال به نقل از او گفته است که تاج برانکو ایوانکوویچ، کارلوس روش چیست؟ و نظر امیر کالا نوی مثبت است.»

امروز برخی رسانه های عمانی از فسخ قرارداد برونکو با تیم ملی عمان خبر دادند. خبری که اکنون به طور رسمی تایید یا تکذیب نشده است.

به عنوان مثال، صفحه توییتر «خزه بازی ما الریاضیوی این خبر را به نقل از منابع مختلف منتشر کرده است.

واکنش برونکو به عمان/ خبر انشعاب تیم ملی ایران؟

انتهای پیام/

  تصمیم باورنکردنی ملوان برای سربازان برای استقلال - یک فکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید