آچار فرهاد مجیدی پیدا شد + تصاویر – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین،استقلال ستاره 24 ساله لوکوموتیو تاشکند با عزیزبک امانوف که در نیم فصل پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد به توافق نهایی رسید.

لوکوموتیو این انتقال را تایید کرد اما استقلال تنها توافق اولیه با این بازیکن را اعلام کرد. استقلالی ها قصد دارند پس از عقد قرارداد با این بازیکن، این انتقال را به صورت رسمی اعلام کنند.

آمانوف که اخیراً تیم ملی ازبکستان هم دعوت شد، ازبکستان در لیگ 2021 عملکرد خوبی داشت و یکی از بهترین لوکوموتیوها بود. او پس از پایان لیگ تصمیم به جدایی از لوکوموتیو گرفت و استقلال موفق شد او را به عنوان سهمیه آسیایی به خدمت بگیرد.

استقلال این فصل کوین یامگا و رودی زاستد دو تا از بهترین خارجی های لیگ را دارند و آمانوف می تواند لیست او را پر کند.

عزیزبک امانوف

بهترین فرم

آمانوف فصل گذشته بهترین روزهای دوران بازی عقب افتاد. او تا سن 22 سالگی روی نیمکت لوکوموتیو بازیکن بود. اولین قسمت لیگ 2020 به بخارا رفت و با عملکرد خوب در این تیم موفق شد نیم فصل دوم را در لوکوموتیو رقم بزند. یک گل و سه پاس گل آمار او در نیم فصل دوم قهرمانی 2020 بود.

در لیگ 2021 آمانوف به یکی از بازیکنان کلیدی لوکوموتیو تبدیل شد و در تمام مسابقات این تیم شرکت کرد. او در لیگ ازبکستان 16 هفته از 26 هفته در ترکیب اصلی حضور دارد و 10 بازی به عنوان ذخیره دارد. زمین شد. هشت گل و چهار پاس گل رکورد خوب او در پایان فصل بود. آمانوف با وجود اینکه در پست های مختلف بازی کرد، پس از تامورهدا عبدالهولیگوف بیشترین گل را برای لوکوموتیو به ثمر رساند و با این تیم در رده ششم قرار گرفت.

  قیمت طلا ، سکه و دلار / جدول 20 اکتبر 1400+

عزیزبک امانوف

قطب شناور

آمانوف در سال های اخیر در پست های مختلف بازی کرده است و فرصت بازی در دفاع کناری، دفاع کناری و حمله را دارد. قابلیتی که مجیدی را در استفاده از آن آزاد می کند. آمانوف فصل گذشته در هفت پست مختلف بازی کرد. در اکثر مسابقات آمانوف یکی از مهاجمان لوکوموتیو بود.

بسته به موقعیت، در پست هافبک راست، هافبک راست، هافبک چپ، هافبک هجومی، هافبک دفاعی و حتی دفاع چپ بازی می کرد. آمانوف همچنین در سال های اخیر به عنوان وینگر چپ، دفاع راست و مدافع میانی بازی کرده است. داشتن بازیکنی که بتواند در 10 پست مختلف بازی کند، برگ برنده مجیدی در نیمه دوم خواهد بود. استقلال تیم خوبی دارد و حالا در غیاب هیچ یک از ستاره های این تیم، امانوف می تواند با کیفیت خوبی جایگزین او شود.

عزیزبک امانوف

آخرین سهمیه را حفظ کنید

خرید آمانوف همچنین شانس استقلال برای خرید یک خارجی دیگر را حفظ می کند. طبق قوانین لیگ برتر، هر تیم می تواند از چهار بازیکن استفاده کند، اما یکی از این چهار بازیکن باید آسیایی باشد. استقلال در این فصل یاماگا و زستد را خرید که نقش مهمی در موفقیت تیم مجیدی داشت. او با خرید آمانوف سهمیه آسیایی این تیم را پر می کند و استقلالی ها شانس خرید یک خارجی دیگر را پیدا می کنند. هیچ محدودیتی برای انتخاب خارجی بعدی تیم آنها وجود ندارد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1264034

دیدگاهتان را بنویسید