آنچه باید درباره «خانه های خلاقانه و نوآورانه متمرکز بر فناوری های نرم» بدانید + فیلم

1084715 فقط خبر

به گزارش گروه فناوری خبرگزاری آنا، «خانه های خلاق و نوآور با محوریت فناوری های نرم» به دنبال ایجاد شغل برای فارغ التحصیلان رشته های علوم انسانی، اجتماعی، ارتباطات و هنر است.

در این ویدیو با ماهیت “خانه های خلاقانه و نوآوری های متمرکز بر فناوری های نرم” بیشتر آشنا خواهید شد.

مراسم افتتاحیه خانه خلاقیت و نوآوری رسانه آنا در اولین روز تیرماه سال جاری با حضور پرویز کرمی، دبیر فرهنگ، اقتصاد مبتنی بر دانش و توسعه صنایع نرم و خلاق، علی قجری، مدیر عامل شرکت برگزار شد. خبرگزاری آنا و نمایندگان رسانه ها.

در این مراسم پرویز کرمی، دبیر فرهنگسرای دانش و توسعه صنایع نرم و خلاق گفت: انتظار داریم علی قجری، مدیرعامل خبرگزاری آنا و خانه خلاقیت و نوآوری که ایجاد کرده اند، در این زمینه ایجاد کنند. به این ترتیب جذب سرمایه گذار، منابع فکری، بازاریابی و استخدام معلمان مجرب را در دستور کار قرار خواهیم داد.

علی گجری، مدیرعامل خبرگزاری آنا نیز اظهار کرد: خبرگزاری آنا از ابتدای سال 1401 رویکرد جدیدی را شکل داده و به طور خاص بر علم، فناوری و نوآوری متمرکز شده است. این خبرگزاری به عنوان بازوی رسانه ای در ارتقای شرکت های فناورانه، خلاق و گفتمانی، رسالت خود را انتقال دستاوردهای علمی کشور در بستر جامعه از طریق راه اندازی خانه خلاق و نوآوری های رسانه ای می داند.

انتهای پیام/

  خودکشی دلخراش عروس در روز عروسی - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید