آنچلوتی: دلیل پیروزی ما فقط کورتوا نبود – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رئال مادرید در شبی که تیبو کورتوا با واکنش های خود چندین بار دروازه حریف خود را مهار کرد، در مقابل رایو وایکانو با یک گل در دقایق پایانی کریم بنزما سه امتیازی شد. کارلو آنچلوتی در پایان بازی به تمجید از عملکرد دروازه بان بلژیکی پرداخت اما پیروزی های رئال مادرید را تنها مدیون عملکرد خوب کورتوا نیست.
کارلو آنچلوتی گفت: وضعیت زمین چمن ورزشگاه خوب نبود و جو سنگینی در ورزشگاه حاکم بود. تیم ها در خانه مقابل وی کانو با گل های پرگل برد چندانی نداشتند و پیروزی و سه امتیاز این دیدار برای ما مهم بود. این مسابقات مانند یک فینال است و رئال مادرید برنده فینال است. انرژی زیادی صرف کردیم اما الان هفته آینده وقت داریم خوب تمرین کنیم و استراحت کنیم. در مجموع معتقدم در مسیر درستی هستیم.

وضعیت وینیسیوس جونیور؟ فکر می کنم او در مسابقات اخیر پیشرفت زیادی داشته است. درست است که وینیسیوس مانند گذشته دریبل نکرد، اما توانست مقابل آلاوس گلزنی کند و امروز فاصله زیادی با باز کردن دروازه حریف نداشت. وینیسیوس جونیور بازیکن بسیار مهمی برای رئال مادرید است و با نگرش درستی در این تیم حضور دارد.
اجرای تیبو کورتوا؟ واکنش های این دروازه بان نشان می دهد که شرایط بسیار خوبی دارد. درست است که کورتوا در بازی های درخشان زیادی شرکت کرد، اما این را بگویم که او به خاطر کورتوا برنده شد. حق نداریم، بردیم چون بهتر از حریف بازی کردیم.
غیبت کاسمیرو در لیگ قهرمانان اروپا؟ فدرال والورده می تواند مقابل پاری سن ژرمن بازی کند و او بهترین شانس را برای بازی با لوکا مودریچ و تونی کروس دارد.

  بحث بزرگ نفیسه روشن درباره همسر جدیدش یک تفکر مدرن است

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276745

دیدگاهتان را بنویسید