آنها نمایشگاه توانمندی های دفاعی در تولید و اقتصاد دانش را افتتاح کردند

با حضور یک ستاره؛

770 862 فقط خبر

نمایشگاه توانمندی های دفاعی در تولید و اقتصاد دانش بنیان با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزیر دفاع افتتاح شد.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، نمایشگاه توانمندی های دفاعی در تولید و اقتصاد دانش بنیان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر دفاع افتتاح شد.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان به اقتدار و اعتبار پی برده اند، ادامه داد: با همکاری و تعامل خوبی که وزارت دفاع و پشتیبانی در حمایت از توانمندی ها و نوآوری های اکوسیستم فناوری، شرکت های دانش بنیان بازی می کنند. نقش موثری در صنایع دفاعی دارد. خوشبختانه سهم قابل توجهی از تولیدات فناورانه در این حوزه با کمک این شرکت ها تامین می شود.

محمدرضا کرایی آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به توانمندی شرکت های دانش بنیان در صنعت دفاعی کشور گفت: ظرفیت این شرکت ها به صنعت دفاعی کمک کرده و بستر مناسبی را برای توانمندسازی و خودسازی فراهم کرده است. کفایت

وی این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای ارتقای سطح محصولات دانش بنیان در صنایع دفاعی خواند و گفت: حدود هزار و یکصد محصول دانش بنیان در حوزه های دفاعی تولید شده است که تعامل و همکاری دارند.

در این نمایشگاه محصولات دانش بنیان مختلفی که در حوزه دفاعی موثر هستند به نمایش گذاشته شد. برج های کنترل و مانیتورینگ پرواز سیار، شیرهای توپی و محرک تا سایز 56 اینچ، فن محوری برگشت پذیر، گردگیر کننده تشعشع، آزمایشگاه بیولوژیکی سیار، پمپ گاز طبیعی سیار، اتوبوس تمام برقی موضعی از جمله این محصولات هستند.

  تامین برق مناطق صعب العبور با شبکه خورشیدی-هیدروژنی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید