آنها تاریخ ازدواج رونالدو و جورجینا را فاش کردند – یک تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره فوتبال جهان گفت که می تواند ماه آینده با نامزدش جورجینا رودریگز ازدواج کند.

مهاجم منچستریونایتد در مصاحبه ای برای سال 2019 با مجری معروف انگلیسی پیرس مورگان گفت که او و جورجینا روزی با هم ازدواج خواهند کرد.

رونالدو به دوستانش گفت: «این ممکن است یک سال، شش ماه یا حتی یک ماه دیگر اتفاق بیفتد. من 100 درصد مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد.»
افشاگری در مورد زمان عروسی این فوتبالیست در حالی صورت گرفت که جورجینا گفت که آنها قصد دارند پس از بازنشستگی کریستیانو در پرتغال زندگی کنند. خود کریس نیر قبلاً گفته بود که وقتی در خانه است احساس «آزادی مثل یک پرنده» می کند و به ندرت چنین احساسی را در سایر نقاط اروپا دیده است.

برنده پنج بار توپ طلا در حال ساخت یک عمارت جدید در زمینی بزرگ در Quinta di Marinia است که به عنوان Riviera پرتغالی نیز شناخته می شود. این منطقه تا فرودگاه لیسبون نیم ساعت و تا شهر ساحلی کاسکایس 10 دقیقه فاصله دارد. مطبوعات پرتغالی ادعا می کنند که رونالدو قصد دارد از آن به عنوان یک اقامتگاه خانوادگی استفاده کند، اگرچه رونالدو دو آپارتمان مجلل نیز در لیسبون دارد که شامل یک پنت هاوس به قیمت 6.5 میلیون و یک آپارتمان هفت طبقه است.

انتهای پیام/ * کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز

(5 بار بازدید شده، امروز 5 بازدید)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257617

  تهیه طرح ساماندهی اتباع خارجی

دیدگاهتان را بنویسید