آموزش میان رشته ای در بهبود وضعیت علمی کشور موثر است

1037377 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از سازمان سنجش آموزش کشور، عبدالرسول پورعباس در نشست عوامل اجرایی آزمون های اعتماد مغزی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ضمن تبریک روز دزفول، روز مقاومت و پایداری گفت: استاندارد طرح ها. و درازمدت و پس از انجام برخی فرآیندها پرسشنامه آزمون تهیه می شود. کارکنان قرنطینه هیچ تماسی با دنیای بیرون و حتی خانواده های خود ندارند. هوا از طریق چندین فیلتر به آنها می رسد تا در نتیجه این اعمال یک تکه کاغذ از محیط قرنطینه خارج نشود.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اضافه کرد: در قرنطینه عوامل آزمون، سامانه‌های ویژه تحت نظارت دستگاه‌های امنیتی قرار دارند و محیط زندگی آنها به‌ویژه امسال که تعداد پاسخنامه‌ها و کتاب‌های کنکور افزایش یافته است، کاملاً بسته است. . قرنطینه در سراسر کشور طولانی تر شده است.

پورعباس درباره رتبه علمی و رتبه پذیرفته شدگان استان گلستان در آزمون سراسری سال 1400 گفت: رتبه قبولی داوطلبان این استان در گروه آزمایشی ریاضی 23، علوم تجربی 24، علوم انسانی، هنر 26 است. 13 و زبان های خارج از کشور 15. به طور کلی رتبه پذیرفته شدگان ناحیه گلستان در گروه های ریاضی، علوم تجربی و علوم انسانی کمتر از میانگین کشوری است.

وی با اشاره به اینکه تعداد دانشگاه ها و موسسات پذیرنده در مقطع کارشناسی ارشد در منطقه گلستان 14 دانشگاه است، خاطرنشان کرد: در منطقه گلستان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از سال 86 ظرفیت پذیرش داوطلب را دارند که از این تعداد 1557 دانشجو دارای این ظرفیت هستند.گرگان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی با ظرفیت 303 و 231 دانشجو بالاترین نرخ پذیرش را در استان دارد.

  کوچکترین موزه های جهان - اندیشه معاصر را کشف کنید

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: متقاضیان باید مطمئن باشند که اقدامات لازم برای صحت، امنیت کامل، رعایت حقوق و عدالت انجام می شود و تدابیر و محدودیت ها امنیت امتحانات را تضمین می کند. در یک جلسه آزمون شرکت کنید تا بیشترین بهره را از تلاش آنها ببرید.

انتهای پیام/104/

دیدگاهتان را بنویسید