آماده سازی 17 جایگاه عرضه دام به مناسبت عید سعید قربان/ قیمت دام در روز عید قربان مشخص شد.

1080251 فقط خبر

به گزارش خبرنگار حوزه شهری خبرگزاری آنا، ایوب فصاحت، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران درباره جزئیات تحویل دام در پایتخت به مناسبت کربان بایرام گفت: از مجموع 17 پست ثابت و موقت. نزدیک به 160 دامپزشک حضور دارند که باید با نظارت کافی در بین شهروندان، دام ها را در غرفه ها عرضه کنند و از لحظه ورود تا زمان ذبح دامپزشکان بر سلامت دام نظارت کنند.

وی افزود: 180 نفر مدیریت سایت ها را بر عهده دارند و در مجموع 160 دامپزشک و 30 ناظر شرعی هستند.

وی با شیوایی گفت: این برنامه را از ساعت 9 صبح امروز آغاز می کنیم. شهروندان مواظب باشند دام های قربانی خود را از مراکز بهداشتی دریافت کنند و در صورت تهیه دام، می توانند در مراکز ما زیر نظر دامپزشکان ذبح کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: خوشبختانه تا امروز موردی از ویروس تب کنگو نداشتیم.

وی با اشاره به قیمت دام در ایام عید سعید قربان افزود: مشمول قیمت اعلامی وزارت جهاد و بازار هستیم، امسال دام زنده با قیمت 85 هزار تومان به فروش می رسد. اما بنا به درخواست ما اتکا و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در برخی غرفه ها دام را با قیمت کمتری به فروش می رساند.

خوش بیان ادامه داد: حیوانات با قیمتی بالاتر از قیمت اعلام شده ما عرضه نمی شوند و اگر اتفاقی افتاد شهروندان می توانند این تخلف را به ما گزارش دهند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: فرصت کاهش قیمت فراهم شده و گوشت به صورت کامل به دست شهروندان می رسد و همکاران مساعدت لازم را خواهند داشت.

  رفتار عجیب همسر ستاره فوتبال همسرش اجازه نمی دهد تنها بیرون برود! - اندیشه معاصر

وی گفت که ما دام ذخیره کرده ایم و اگر در جایی کمبود دام وجود داشته باشد به سرعت آن کسری جبران می شود تا مشکلی پیش نیاید. در حوزه مصرف کنندگان؛ ساختار ما حمایت از مصرف کننده است و سایر متولیان نیز از تولیدکنندگان حمایت خواهند کرد.

انتهای پیام/4172/

دیدگاهتان را بنویسید