آماده سازی بانک توسعه تعاون برای نمایندگی اوراق صکوک و مشارکت برای کارآفرینان

1089284 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا محمد شیخ حسینی ناظر بانک توسعه در مراسم تجلیل از کارآفرینان استان تهران در مجتمع تسهه، تعاون اظهار داشت: شبکه بانکی موتور اصلی توسعه اقتصادی کشور است و کارکنان و اعضای بانک ها همواره همراه و همراه هستند. تولید کنندگان و کارآفرین بودند.
وی افزود: 80 درصد تامین مالی کشور از طریق بانک ها است و تامین مالی از طریق بازار سرمایه نیز در تامین نیاز واحدهای کارآفرین و تولیدی نقش داشته است.
ناظر بانک توسعه تعاونی گفت: این بانک جوان و دولتی با رویکرد توسعه ای افتخار ارائه خدمات متنوع به کارآفرینان و تولید کنندگان و سرمایه و منابع بانک صرف عملیات مالی و حمایت از بخشهای واقعی اقتصاد می شود.
شیخ حسینی خاطرنشان کرد: ماموریت بانک حمایت از بخش غیردولتی با اولویت تعاونی ها است و بانک منابعی را در این بخش های مولد اقتصاد تخصیص و تخصیص داده است.
اظهار داشت: همین الان بانک توسعه تعاون موظف به انعقاد قراردادها و تفاهم نامه هایی با دستگاه های اجرایی است که از طریق آن کارآفرینان فعال در صنعت، معدن و تجارت، کشاورزی، میراث فرهنگی و گردشگری و مشاغل کوچک مورد حمایت بانک قرار می گیرند و بانک از طرح مناطق اشتغال پایدار روستایی حمایت می کند. عشایری همچنین حمایت عملی از کارآفرینان مناطق را اجرا کرد.
ناظر بانک توسعه تعاونی گفت: این بانک 100 درصد به وظایف پروژه ملی و ویژه خود متعهد است و یکی از فعال ترین ها در همکاری با صندوق توسعه ملی و تخصیص منابع برای تولید کنندگان و کارآفرینان
شیخ حسینی تاکید کرد: هدف گذاری پرداخت 285 هزار میلیارد ریال تسهیلات در سال جاری مورد توجه بانک است و سهم مشاغل مختلف و بنگاه های کوچک و متوسط ​​از این سبد تسهیلات بالا است.
بیان کرد: بانک توسعه تعاون علاوه بر ارائه تسهیلات مختلف برای توسعه کارآفرینان و تولید کنندگان پذیرش سهام از طریق روش های نوین تامین مالی امکان پذیر است آژانس صدور اوراق قرضه صکوک و مشارکت حمایت می شود و گام های مهمی برای تامین بودجه برای واحدهای جدید برداشته می شود.
ناظر بانک توسعه این تعاونی گفت: روش های تامین مالی از جمله صدور اعتبار اسنادی و صدور انواع ضمانت نامه نیز برای کارآفرینان است. تولید کنندگان در شعب سراسر کشور انجام می شود.
در این مراسم سولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور، محسن منصوری استاندار تهران، محمود کریمی بیراوند معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمدمهدی برادران خلخالی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و بازرگانی و ویس کرمی سرپرست اداره کل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران نیز موارد مهمی را مطرح کردند.

  بررسی عمیق و کامل صلاحیت یک اصل برای هیئت امنا است

انتهای خبر/ ر

دیدگاهتان را بنویسید