آماده تبادل دانشجو و پذیرش شرکت های ایرانی در غرب آفریقا هستیم/ همکاری با آژانس آنا فرصتی خوب و مفتخر است.

1082000 فقط خبر

به گزارش گروه جهانی خبرگزاری آنا، سفارت موقت ساحل عاج در مراسم عصر امید از 8 تا 9 خردادماه با حضور در غرفه خبرگزاری آنا با خبرنگاران و خبرنگاران خبرگزاری دانشگاه آزاد دیدار کرد.

وی ابتدا با ابراز خرسندی و افتخار از دعوت به بازدید از نمایشگاه عصر امید به ویژه بخش رباتیک دانش آموزی گفت: می دانیم که ایران تحقیقات بسیار خوبی در زمینه فناوری دارد و این موضوع را در نمایشگاه دیده ایم. وی افزود: «آنچه برای ما جالب خواهد بود این است که بتوانیم دانشجو تبادل کنیم، به ویژه اینکه ساحل عاج از نظر کشاورزی کشوری مرفه است و در این زمینه در جهت صنعتی شدن گام برمی دارد». ، خواسته ریاست جمهوری ما حرکت به سمت صنعتی شدن است.

او گفت: «تمام علم و فناوری که ساحل عاج را به این هدف سوق دهد برای ما جالب خواهد بود.


بیشتر بخوانید:

دکتر طهرانچی: رویداد ملی «عصر امید» بزرگترین رویداد علمی و فناوری کشور و بزرگترین کار انجام شده در حوزه شعار سال بود.

سفیر بنگلادش در گفتگو با آنا: تفکر فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی تحولات مثبتی در زندگی ایرانیان ایجاد می کند.


استاندار آفریقایی همچنین برای کمک به دانشگاه ها و شرکت های ایرانی در ارتباط با موسسات و سازمان های ساحل عاج برای تعمیق «دیپلماسی علمی» ابراز آمادگی کرد. به گفته وی، ساحل عاج انگیزه و پتانسیل بسیاری از شرکت های ایرانی را دارد که به آنجا بیایند و کار خود را آغاز کنند.

این دیپلمات آفریقایی در نهایت خبرگزاری آنا را بستری برای همکاری ایران و ساحل عاج توصیف کرد و همکاری با این مجموعه خبری را “فرصت خوب” و “مایه افتخار” توصیف کرد.

  حمله به کلیسا در فرانسه

گفتنی است نمایشگاه اولین رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» رویداد ملی فناوری و نوآوری با شعار «هزار گروه پژوهشی و زیرساخت هزار ایده ها و استارتاپ ها و هزار شرکت فناوری و خلاق با 3000 شرکت کننده در واقع مصادف با چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه بود و توجه نخبگان و مردم را به خود جلب کرد.

محور این رویداد مهم، ارائه برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم، دستاوردهای فناورانه و نوآورانه دانشگاه و رفع نیازهای مردم بود. همچنین در این مراسم برنامه تحول و تعالی، اسناد برنامه ریزی استانی، تحولات و مسیر آینده دانشگاه ارائه شد.

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید