آلگری: ولاوویچ را با رونالدو مقایسه نکنید – یک تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، امشب یوونتوس با درخشش دوشان والاوویچ و برایس این بازیکن را 2-2 شکست داد و فاصله خود را با میلان پیشرو تنها به هفت امتیاز کاهش داد. با این حال مکس آلگری همچنان گل یوونتوس را کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می داند و البته به تمجید از ستاره صربستانی و بهترین گلزن این تیم پرداخت.
مکس آلگری گفت: دوسان ولاوویچ بازیکن مهمی است و شخصیت، کیفیت و ویژگی هایی دارد که ما در یوونتوس نداشتیم. دوسان ولاوویچ می خواهد برنده شود و مشتاق یادگیری است. او امروز خیلی بیشتر حرکت می کند، نه اینکه فقط در مرکز خط حمله بماند و این یک مزیت بزرگ برای او و یوونتوس است.

فوتبال بسیار ساده است، فقط باید بازیکنان را در موقعیت هایی قرار دهید که بتوانند با توجه به ویژگی هایشان بازی کنند. ما چهار پنج ماه نتوانستیم این کار را انجام دهیم و بعد باید خود را با شرایط وفق می دادیم. در نهایت در چهار تیم اول جدول ماندیم و حالا خواهیم دید فصل بعد چه اتفاقی خواهد افتاد.
من متقاعد شده ام که حداقل امتیاز 84 یا 85 برای بردن اسکودتو لازم است. هدف ما این است که در پایان فصل در جمع چهار تیم برتر باشیم و باید ثابت قدم باشیم، چرا که آتالانتا، فیورنتینا و لاتزیو هم مدعی بودند که سهمیه لیگ قهرمانان، نبرد این سه تیم خواهد بود.
ولاوویچ یا کریستیانو رونالدو؟ فکر نمی کنم بتوانید آنها را مقایسه کنید. شماره 7 سابق یوونتوس 5 بار توپ طلا را از آن خود کرد اما ولاوویچ تازه شروع کرده است. یک بازی خوب کافی نیست، شما به قدرت ذهنی بالایی نیاز دارید و او در آغاز ماجراجویی خود است.

  ساده ترین راه برای تشخیص مشکلات روانی در نوجوانان - اندیشه مدرن

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276750

دیدگاهتان را بنویسید