آفرینش کیهانی نیویورک تایمز با تکیه بر غیراخلاقی نهادهای امنیتی آمریکا

شورش ها برای شعله ور کردن آتش بی نظمی انجام شد.

33233 331 فقط خبر

رسانه‌های آمریکایی به امید خاموش کردن آتش ناآرامی‌ها در ایران، از احتمال دخالت سرویس‌های امنیتی واشنگتن در قاچاق تجهیزات ماهواره‌ای به ایران خبر دادند.

به گزارش گروه منطقه و جهان خبرگزاری آنا، ایران هشدار داده است که تلاش های خود برای نقض حاکمیت خود را بی پاسخ نخواهد گذاشت، اما به نظر می رسد آمریکا در تلاش است تا افکار عمومی را گمراه کند و به کوره دمیدن در کوره جنگ جهانی دوم برود. ناآرامی هایی که در برابر هوشیاری اکثریت ملت ایران با آن مواجه است، خسوف همچنان ادامه دارد، حداقل تلاش برای فضاسازی در این منطقه ادامه دارد.

در همین رابطه، نیویورک تایمز مدعی شده است که دولت واشنگتن ممکن است از سازمان های اطلاعاتی و امنیتی خود بخواهد تجهیزات اینترنتی ماهواره ای استارلینک را به مرزهای ایران تحویل دهند.

البته همانطور که نیویورک تایمز می نویسد، مقامات دولت واشنگتن در مورد نحوه اجرای این روش ها صحبتی نکرده اند، اما گفته اند که با شرکت استارلینک در تماس هستند و ظاهرا بحث هایی در مورد نحوه ارائه یک قدرتمند وجود دارد. سیستم های اینترنت ماهواره ای برای شورشیان ایرانی.

ظاهراً قاچاق این بسته ها یا انداختن آنها با پهپاد به داخل ایران بررسی شده است.

اینترنت ماهواره ای استارلینک مناطق وسیعی از جهان را پوشش می دهد، اما اتصال به آن نیازمند دیش ماهواره ای 30 سانتی متری و تعدادی قطعات الکترونیکی دیگر است که استقرار آن تنها با مجوز دولت کشور میزبان امکان پذیر است.

  تصمیم عجیب AFC در خصوص لیگ قهرمانان فصل آینده / نمایندگان قلب را به شما تقدیم می کنیم! - اندیشه معاصر

پیش از این، وزارت خزانه‌داری آمریکا در ادامه حمایت از ناآرامی‌ها، از لغو تحریم‌ها برای برخی تجهیزات ماهواره‌ای ایران خبر داده بود. در همین راستا ناصر خانانی، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی در توئیتر هشدار داد: آمریکا با کاهش شدت چندین تحریم ارتباطی با حفظ فشار حداکثری، ریاکارانه به فکر رسیدن به اهداف خود است. علیه ایران

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در گفت و گو با رادیو ملی آمریکا (NPR) درباره محدودیت های اینترنتی گفت: ما وظیفه داریم امنیت و آرامش عمومی مردم را در سراسر کشور حفظ کنیم و پلیس باید تمام تلاش خود را برای کمک به امنیت مردم انجام دهد. کشور در چارچوب قانون هرکس دخالت کند طبق مقررات با او برخورد می شود اما در چارچوب آزادی بیان و تجمع مردم در ایران آزادند.

وی در بخشی دیگر از این گفت و گو به تناقض رفتار دولت در واشنگتن اشاره کرد و گفت: پلیس با فردی که بخواهد آمبولانس را آتش بزند و بانکی را سرقت کند برخورد می کند. در کشور شما (آمریکا) وقتی مردم سرازیر شدند و کنگره را اشغال کردند، چه کردید؟ آیا رئیس جمهور خود (دونالد ترامپ) را از توییتر مسدود نکردید؟ آیا این یک اقدام دموکراتیک بود یا به دلایل امنیت ملی؟ شما تصمیم گرفتید برای حفظ امنیت، محبوب ترین توییتر کشورتان را مسدود کنید زیرا نماد دموکراسی شما توسط مردم اشغال شده بود.

توضیحات قانع کننده مقامات ایران در شرایطی است که همانطور که قبلا ذکر شد، آمریکا برای جذب افراد خاطی که قشر نازکی از جامعه ایران را تشکیل می دهند، به رسانه سازی و جذب آنها با وعده های توخالی روی آورده است.

  ملکه زیبای ایران لو رفت + عکس های ضد و نقیض - تفکر مدرن

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید