آغاز فروش گوشی های هوشمند در فروشگاه اینترنتی همراه اول

30638 132 فقط خبر

به منظور ایجاد اعتماد در میان مشترکان و ارائه خدمات یکپارچه تضمینی، اولین ماهواره دور جدیدی از فروش آنلاین گوشی های هوشمند با قابلیت پشتیبانی از 4G و 5G را راه اندازی کرد.

به گزارش گروه اقتصاد و کارآفرینی خبرگزاری آنا به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با هدف یکپارچگی در ارائه خدمات اولیه ارتباطی به مشترکین و متقاضیان عضویت در شبکه همراه اول و بزرگترین. این شرکت در اپراتور تلفن کشور، فروش گوشی های هوشمند از طریق درگاه خدمات جام، فروشگاه اینترنتی خود را افتتاح کرد.

همزمان با اجرای این پروژه که در اواسط شهریور 1401 راه اندازی شد، می توان گوشی های هوشمند مختلفی را خریداری کرد که اغلب «اقتصادی» هستند.

در حال حاضر محصولات دو شرکت سازنده تلفن همراه مطرح دنیا در اولین فروشگاه اینترنتی موبایلی که از 4G و 5G پشتیبانی می‌کند قرار گرفته است.

با توجه به سرمایه گذاری تلفن همراه اول در توسعه فناوری اینترنت پرسرعت، خرید گوشی از فروشگاه اینترنتی پیشنهاد می شود.

اپراتور همراه اول کشور با ایجاد محیطی مناسب برای خرید گوشی ضمن ایجاد شرایط گارانتی ویژه و تضمین اصالت کالا، تلاش کرده است تا گوشی را با قیمت مناسب به دست کاربر نهایی برساند.

این در حالی است که خریداران همزمان با خرید گوشی از امتیاز دریافت سیم کارت اعتباری با 20 گیگابایت اینترنت نیز برخوردار خواهند شد و در عین حال گوشی خریداری شده خود را به همراه بسته هدیه تلفن همراه اول بدون هدیه دریافت خواهند کرد. پرداخت هر گونه هزینه حمل و نقل اضافی. آنها در هر نقطه از کشور در دسترس هستند.

  جواب تست تیم ملی فوتبال ایران قبل از بازی با سوریه - اندیشه معاصر

متقاضیان استفاده از این شرایط ویژه می توانند با مراجعه به اولین فروشگاه اینترنتی Shop.mci.ir ضمن مشاهده جدیدترین محصولات و مقایسه آنها با شرایط خرید نیز آشنا شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید