آغاز سخنرانی رئیس مجمع عمومی سازمان ملل متحد

30775 635 فقط خبر

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران در هفتاد و هفتمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سخنرانی حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران در هفتاد و هفتمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد آغاز شد.

حجت‌الاسلام رئیسی رئیس‌جمهور صبح دوشنبه ۷ شهریور برای شرکت و سخنرانی در هفتاد و هفتمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد و در راستای منافع ملت ایران و تلاش برای تحقق «نظم عادلانه بین‌المللی از طریق چندجانبه‌گرایی اقتصادی» از تهران. به نیویورک در سمت چپ.

رئیس جمهور پس از درود بر ارواح مطهر پیامبران گفت: معیار اصلی برای ساختن دنیایی بهتر، عدالت است. همه آرمان های انسانی با عدالت سنجیده می شوند. عدالت یعنی نفی ظلم.
وی افزود: ما پرچمدار عدالت هستیم که منکر ظلم است. انقلاب اسلامی ایران تبلور حرکت ملت ایران به سوی عدالت بود. عناصر کلیدی در مسیر انقلاب، تقوا، نوع دوستی و چندجانبه گرایی است. من افتخار می کنم که نماینده ملتی هستم که میراث فرهنگی و تمدنی بزرگی دارد.
آیت الله رئیسی گفت: کشوری که در درون خود مدعی عدالت است اما در خارج این کار را نمی کند باید شرمنده انسانیت باشد. انسانیت مختص برخی افراد نیست.

پایان یافتن…

  گردشگری خلاق و توسعه پایدار با راهکارهای ویژه

دیدگاهتان را بنویسید