آغاز اجرای طرح ابلاغ الکترونیک مالیاتی اشخاص حقیقی از اول شهریور ماه

کارمند مسئول سازمان مالیاتی:

33256 455 فقط خبر

مدیرکل امور مودیان و خدمات مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: مرحله جدید طرح ابلاغ الکترونیکی اسناد مالیاتی از ابتدای شهریورماه سال جاری اجرایی شده است.

به گزارش گروه اقتصاد و کارآفرینی خبرگزاری آنا به نقل از سازمان امور مالیاتی، محمد جهانی کیا گفت: برای هوشمندسازی نظام مالیاتی و تسریع و تسهیل در کار و افزایش سطح رضایت مودیان، از از ابتدای شهریور ماه سال جاری کلیه اسناد مالیاتی صادر شده در سامانه های سازمان برای امور مالیاتی به صورت خودکار به حساب کاربری مودیان به نشانی my.tax.gov.ir آپلود شده است و همزمان پیامک اطلاع رسانی برای آنها ارسال می شود.

جهانی کیا افزود: مودیان پس از بارگذاری اسناد مالیاتی در حساب کاربری 10 روز فرصت دارند تا با مراجعه به حساب کاربری خود اسناد بارگذاری شده را مشاهده کنند. بررسی مدارک تعیین شده به ترتیب ابلاغ به مؤدی در نظر گرفته شده و کلیه عواقب ابلاغ واقعی مربوط به آن می باشد.

مدیرکل امور مودیان و خدمات مالیاتی سازمان امور مالیاتی خاطرنشان کرد: در صورتی که مؤدی ظرف مدت 10 روز از تاریخ بارگذاری اسناد مالیاتی به حساب کاربری مراجعه نکند، روز یازدهم به عنوان تاریخ ابلاغ قانونی تلقی می شود. در صورتی که روز یازدهم مصادف با تعطیل رسمی یا رسمی باشد، اولین روز پس از تعطیلات مزبور، روز ابلاغ محسوب می شود.

انتهای پیام/

  منچسترسیتی در مذاکرات با هلند پیشتاز است

دیدگاهتان را بنویسید