آشنایی دانشجویان با اصول راه اندازی کسب و کار فناوری اطلاعات

978285 فقط خبر

سمیه فتوحی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر از برگزاری وبینار دو ساعته با موضوع “اصول راه اندازی کسب و کار فناوری اطلاعات” در این دانشگاه خبر داد. دارم شروع میکنم توضیح.

وی ادامه داد: محمدحسین شفیع آبادی، عضو هیئت علمی دانشکده علوم کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام شهر و مدرس این سمینار، شرکت کنندگان با موضوعات دوره از قبیل آشنایی با مفاهیم استارت آپ، تیم سازی، روش های شناخت و حل مسئله، دانش بازار، شناخت مشتریان و ذینفعان، آگاهی از مسائل مالی در شرکت های استارت آپی، کسب و کار مدل، حداقل طراحی محصول، مطالعه و آگاهی از استراتژی های ورود به بازار ارائه شد و در پایان وبینار به سوالات شرکت کنندگان در وبینار پاسخ داده شد.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام شهر یادآور شد: وبینار «شناخت درمانی رفتاری مثبت» با حضور تعدادی از اعضای انجمن روان‌شناسی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام‌شهر برگزار شد. شاخه.

فتوحی با بیان اینکه فروم جعفری در این سمینار 90 دقیقه ای روانشناسی مثبت گرا را تعریف کرد و تفاوت این رویکرد با روانشناسی سنتی را تعریف کرد، ادامه داد: رویکردهای روانشناسی مثبت گرا شامل درمان مبتنی بر کیفیت، درمان مبتنی بر شفقت، درمان بهزیستی روانشناختی مبتنی بر توانمندسازی درمانی است. ، درمان مبتنی بر توجه و سایر روش های درمانی به طور خلاصه در وبینار ارائه شد و کتاب های اصلی مربوط به هر یک از این رویکردها ارائه شد.

وی بیان کرد: در وبینار شناخت درمانی مثبت-رفتاری رویکرد شناختی مثبت گرا و تفاوت این رویکرد با درمان شناختی-رفتاری سنتی ارائه شد. این رویکرد یکی از جدیدترین رویکردهای کاربردی در زمینه روانشناسی است که از مهمترین مزایای آن می توان به درمان کوتاه مدت با میانگین 3 تا 5 جلسه برای افرادی که تمایلی به درمان ندارند، افرادی که به دنبال تغییرات سریع هستند و افرادی که مشکلات پرداخت خوش آمدی.

  جزئیات جدید قانون رتبه بندی معلمان - تفکر مدرن

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام شهر از برگزاری سمینار سه ساعته آموزش نرم افزار SQL Server در این واحد دانشگاهی با هدف آشنایی دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر با نحوه تجزیه و تحلیل طراحی پایگاه داده خبر داد. و پیاده سازی برای ذخیره و بازیابی اطلاعات در محیط، این نرم افزار قدرتمند برای توسعه نرم افزارهای کاربردی معرفی شد.

گوش های عکس ادامه داد: رسول حبیب زاده شجاعی، عضو هیأت علمی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام شهر و مدرس این سمینار، با موضوعات درسی از جمله مراحل تحلیل سیستم عامل ها و شناسایی اشیا در اتاق عمل، محیط، ارتباط بین موجودیت های شناسایی شده و طراحی ERP استفاده از دستورات T-SQL و غیره معرفی شده است. و به سوالات حاضرین در این زمینه پاسخ داد.

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید