آزمون ورودی دانشگاه تهران از امروز آغاز شد

929505 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، محمد میرهای با اعلام اینکه تمامی امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1400 به صورت حضوری برگزار می شود، گفت: آزمون 1400 به صورت حضوری برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری آزمون حضوری برای تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه تهران تا 16 تیرماه 1401 و در زمان از پیش تعیین شده، گفت: هفته اول امتحانات از روز شنبه 4 تیرماه آغاز می شود. هنگام برنامه ریزی، پنجشنبه به آزمون دروس عمومی اختصاص دارد و از 2 تیرماه برای هر مورد جداگانه، دانشکده ها/دانشکده های مختلف وارد فرآیند آزمون شده اند.

مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه تهران درباره آزمون دوره عملی نیز گفت: آزمون دوره عملی بر اساس برنامه ریزی داخلی گروه های آموزشی برگزار می شود.

میرهایی در خصوص تکلیف دانشجویانی که به دلیل بیماری از شرکت در آزمون معاف هستند، تاکید کرد: تنها غیبت دانشجویانی که گواهینامه مرکز پزشکی دولتی ارائه کرده و گواهینامه آنها به تایید مرکز بهداشت دانشگاه رسیده باشد، موجه خواهد بود. ”

وزارت بهداشت دانشگاه تهران نیز اعلام کرد که از اول خرداد 1401 به منظور لغو این دارو، تنها گواهی‌های پزشکی صادره از مراکز بهداشت عمومی به کمیسیون پزشکی دانشگاه ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

  مفاد اجرایی قانون رتبه بندی معلمان (15 فروردین) مشخص شد / جزئیات بیشتر ارزشیابی معلمان در لایحه رتبه بندی معلمان - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید