آزمون استخدام بخش خصوصی به ایستگاه ششم رسید. ثبت نام آغاز شده است

1081083 فقط خبر

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، دبیر ششمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی از آغاز ثبت نام ششمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی ویژه صنعت، بازرگانی و بازرگانی کشور خبر داد. سازمان ها و شرکت های دانش بنیان از امروز شنبه 27 تیرماه به مدت دو هفته آغاز می شود.

محمدحسین قمری گفت: ثبت نام ششمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی برای اشتغالزایی 25 هزار نفر در بیش از 4900 سازمان و شرکت صنعتی، تجاری و دانش بنیان آغاز شده است. این آزمون پاسخی مناسب به یکی از مهم ترین دغدغه های شرکت ها یعنی تامین نیروی انسانی شایسته می باشد و همچنین راهکاری برای حل مشکل اشتغال در سطح جامعه و اختصاص کار مناسب به متقاضیان کار تلقی می شود. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.inre.ir در این آزمون ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه بیش از 4 هزار و 900 سازمان و شرکت صنعتی، تجاری و دانش بنیان از طریق این آزمون نیروی انسانی مورد نیاز خود را تامین می کنند، افزود: در این دوره از آزمون بیش از 25 هزار فرصت شغلی وجود دارد و گستردگی و تنوع مشاغل موجود باعث ایجاد شغل می شود. جویندگان انتخاب بیشتر داوطلبان برای مشاهده جزئیات بیشتر می توانند راهنمای آزمون استخدامی ششم خصوصی را از سایت آزمون به نشانی www.inre.ir دانلود کنند.

لازم به ذکر است بر اساس ابلاغیه اخیر سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه های اجرایی، آزمون استخدامی بخش خصوصی یکی از امتیازات استخدامی دولتی بدون شرکت در آزمون استخدامی کارکنان دولت است.

  عضویت رضایی در سازمان جهانی پارابولیک

بر اساس اطلاعیه رسمی دبیرخانه ششمین آزمون استخدامی بخش خصوصی، داوطلبان ششمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی در 9 رشته پست و 232 پست جهت استخدام در سازمان ها و شرکت های صنعتی، بازرگانی و دانش بنیان آماده فعالیت هستند. عناوین پست ششمین آزمون استخدامی بخش خصوصی به شرح زیر است:

• دسته بندی بازاریابی و فروش شامل بازاریابی تلفنی، بازاریابی حضوری (بازدید کننده)، تحلیلگر بازاریابی و 15 شغل دیگر.

• رده سلامت شامل سمت های بهیار، بهیار و اپراتور کمک های اولیه، دستیار آزمایشگاه، دامپزشک و 6 سمت دیگر می باشد.

• رده فناوری اطلاعات شامل سمت های برنامه نویس (C#).NET، برنامه نویس (VB).NET، DevOps Expert و 34 سمت دیگر است.

• رده اجرایی فنی شامل سمت های لوله کش و نظافتچی، آمارگیر و نقشه بردار، برقکار و 13 سمت دیگر می باشد.

• دسته کارشناس و ارائه خدمات شامل محقق، معاون حقوقی، راهنمای گردشگری (راهنمای تور) و 14 شغل دیگر

• دسته های مالی، اداری و حقوقی شامل اپراتور خدمات مشتری، کارمند انبار، اپراتور تلفن و 21 شغل دیگر

• دسته مدیریت شامل مشاغل عضو هیئت مدیره، مدیر HSE، مدیر SEO و 28 شغل دیگر می باشد

• رده مهندسی شامل مهندس عمران، مهندس برق، مهندس نرم افزار کامپیوتر و 51 شغل دیگر

• رده هنر، رسانه و آموزش شامل گرافیست، مشاور آموزشی، مترجم/معلم زبان انگلیسی و 23 شغل دیگر

در دور قبلی آزمون استخدامی بخش خصوصی، حدود 13 هزار نفر از سوی سازمان ها و شرکت های معتبر دعوت به کار شدند و بیش از 91 درصد از افراد دارای حداقل سه مدرک در آزمون قبلی قبول شدند.

  رکورد بیش از 760 زلزله در تیرماه 1401 توسط دانشگاه تهران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید