آزمایشگاه خدمات رسانی به پروژه های تحقیقاتی و علمی پژوهشگران

حمیدرضا بگووردی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، به تشریح فعالیت آزمایشگاه مکانیک بتن خاک و آسفالت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن که در زیرساخت های مرحله دوم آزاد حضور دارد، گفت: دانشگاه اسلامی مهم ترین آزمایشگاه استان چهارمحال و بختیاری که مطابق با پروژه های تحقیقاتی و علمی آماده خدمت رسانی به پژوهشگران و دانشمندان می باشد.

وی افزود: رشد جمعیت و نیاز روزافزون به پروژه های عمرانی از جمله ساختمان سازی، ساخت راه های داخلی و خارجی شهری از یک سو و الزامات سازمان نظام مهندسی و وزارت راه و شهرسازی. از سوی دیگر نیاز به کنترل کیفی مصالح و روش های اجرا دارد.» با توجه به تجربه تلخ و دشوار ناشی از عدم توجه به کارهای آزمایشگاهی در مناطق مختلف شهری و جاده ها، نیاز به آزمایشگاه های بتن، خاک و آسفالت یکی از مواردی است که پروژه های ساختمانی لازم باید توسط مهندسان ناظر بسیار حساس نظارت و پایش شوند.


بیشتر بخوانید:

گل محمدی محصول دانشگاه آزاد زیر ذره بین مشتریان خارجی

ایجاد بستری طبیعی، امن و قابل انعطاف برای تجزیه و تحلیل داده های علمی

ماشین آلات تولید عسل منتظر سرمایه گذار هستند

دستگاه تغذیه و تنظیم برنامه آبیاری گلخانه داران


عضو هیئت علمی مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن گفت: پرداخت صورت وضعیت توسط پیمانکاران در کلیه سازمان ها و ارگان های دولتی منوط به نتایج آزمایشگاهی است که بر اهمیت بتن، مصالح ساختمانی، خاک و آزمایشگاه های آسفالت با توجه به افزایش تحصیلات تکمیلی و نیاز روزافزون به دانشجویان مهندسی عمران در آزمایشگاه، به نظر می رسد دانشگاه آزاد اسلامی می تواند با مکاتبه با سایر دانشگاه ها و ثبت تجهیزات خود در آزمایشگاه، از این پتانسیل حداکثر استفاده را ببرد. طیف گسترده ای از پایان نامه ها و تحقیقات اختصاص یک دانشجو با تمرکز بر نتایج آزمایشگاهی – که خود می تواند عاملی برای ارتباط دانشگاه با محیط صنعتی آینده باشد. امکان ایجاد زمینه آموزشی و برای گزارش گیری آزمایشگاه های مکانیک خاک و بتن و همچنین برگزاری سمینار آموزشی برای دانشجویان علاقه مند.

  رقابت 1550 شرکت دانش بنیان و خلاق برای توسعه فناوری اطلاعات

وی گفت: با توجه به اینکه چهارمحال و بختیاری یکی از استان های کمتر توسعه یافته است و نیازمند راه های اصلی، دسترسی و مسکن فراوان است، برنامه اقدام ملی مسکن با پیشرفت قابل قبولی همراه خواهد بود. از سوی دیگر با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در اکثر شهرستان های استان دارای مراکز دانشگاهی با مدرک مهندسی عمران می باشد. لذا می تواند در سایر مراکز دانشگاهی شهرستان با محوریت آزمایشگاه مکانیک بتن و خاک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن مسئولیت ارائه نمایندگی آزمایشگاهی داشته باشد و از این طریق در سایر مراکز دانشگاهی کسب درآمد نموده و طیف وسیعی از آزمایشگاه را به خود اختصاص دهد. کار در روستا

آزمایشگاه خدمات رسانی به پروژه های تحقیقاتی و علمی پژوهشگران

وی ادامه داد: با توجه به نیمه دولتی بودن دانشگاه آزاد اسلامی، آزمایشگاه بتن مکانیک خاک و آسفالت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن در صورت همکاری و نظارت کارکنان دانشگاه می تواند سهم قابل توجهی از نیاز دولت را تامین کند. سازمان‌ها و ارگان‌ها. آزمایشگاه‌های بتن، مصالح ساختمانی، خاک و آسفالت «خود را وقف کنید، بر این اساس با ایجاد سیستم مشارکت با شرکتی توانمند و مورد اعتماد، دانشگاه کمترین خطر زیان را متحمل می‌شود.

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور ارائه و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه به منظور فراهم کردن بستر ایجاد استارت آپ ها برگزار شد. و کسب و کارهای دانش بنیان و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

  قیمت آپارتمان در تهران; 10 آوریل 1401 + جدول - اندیشه معاصر

مراسم سراسری گام دوم (عصر امید) به مدت چهار روز از ساعت 8 تا 11 هورداد سال 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و بخشی از عملیات 40 ساله انقلاب اسلامی بود. دانشگاه آزاد در رشته های مختلف آموزشی منابع انسانی، فرهنگی و اقتصادی، علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی و …

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید