آذری: روزهای بدتری برای فوتبال ایران در پیش است/ بازیکنان هیئت مدیره نمی پذیرند

1037065 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سعید آذری درباره اختلافات تیم ملی و تقسیم بندی بازیکنان گفت: این اتفاقات برای من تعجب آور نیست. حدود دو ماه پیش در مورد دیدارهای تدارکاتی تیم ملی صحبت کردم و این وضعیت را کاملاً پیش بینی کردم. یکی از مشکلات من این است که وقتی در حضور دیگران صحبت می کنم، فضایی ایجاد می شود که آنها نمی توانند آن را درک کنند.

وی افزود: معلوم بود که کار فوتبال ما به اینجا کشیده می شود. اوضاع روز به روز بدتر می شود و ما با این گونه اقدامات کار میرشاد مجدی را سخت می کنیم. رئیس فدراسیون فوتبال و اعضای هیات رئیسه باید سریعا موضع خود را در این خصوص روشن کنند. اگر اسکوچیچ سرمربی تیم ملی کشورمان در جام جهانی شود باید موضع قاطع و صریح فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش در بیانیه ای اعلام شود و آب پاکی به دست عزیزانمان بریزد. سرمربی ما

آذری تصریح کرد: اگر منظور شخص دیگری است، الان باید تصمیم بگیریم. این مشکلات بارها در فوتبال ما اتفاق افتاده است، هرگز سرنوشت ایویچ را فراموش نکنید. در فوتبالی که مولفه‌های بین‌المللی آن را هدایت نمی‌کند، وقوع چنین اتفاقاتی را می‌توان پیش‌بینی کرد. متأسفانه امروز می بینیم که این اتفاق افتاده و این بار به شکلی زشت و زننده، بازیکنان در دو گروه متضاد قرار می گیرند و به نوعی یکدیگر را انکار می کنند. این نشان می دهد که روزهای بدتری برای فوتبال ما در پیش است.

مدیرعامل سابق باشگاه فولاد خوزستان درباره اینکه پیش از این چند بار مدیران فدراسیون اعلام کرده اند که اسکوچیچ به کارش ادامه می دهد و اینکه آیا این کافی نیست، گفت: من خیلی راحت صحبت می کنم و به شخصیت واقعی افراد اشاره نمی کنم. به جز میرشاد مجدی که فوتبالیست بود و در هیئت مدیره باشگاه استقلال حضور داشت و در تیم های ملی مختلف بازی می کرد، وضعیت هیئت مدیره آنقدر قوی نیست که آقایان قاطعانه صحبت کنند. بچه های تیم ملی الان هیچکس را قبول ندارند. حالا یک مرد بزرگ باید وارد میدان شود. بعد از آخرین باخت وزیر ورزش با بچه ها صحبت کرد و حالا می بینیم که اوضاع بدتر می شود. این موضوع بر عهده هیئت مدیره نیست. بعد از انتخاب عزیزیکادم پیش بینی کردم و گفتم فوتبال ما از اینجا تا مسابقات جام جهانی سخت می شود.

  صدور 108000 پروانه کسب به صورت آنلاین در مدت 6 ماه

وی در گفت و گو با برنامه ورزش تهران افزود: همه این مشکلات را دو سال پیش گفتم، الان بچه های تیم ملی به یک مرد بزرگ نیاز دارند. بزرگترین ورزشکار کشور باید با آنها دیدار کند و بگوید اسکوچیچ سرمربی ما است. اگر بخواهیم آن را حفظ کنیم. هرکسی با این شرایط مشکل دارد، سرمربی باید برای ماندن او تصمیم بگیرد و اسکوچیچ باید با قدرت به کارش ادامه دهد. اگر با توجه به شرایط فعلی فوتبال و فدراسیون ما نتیجه ای نداشت، سجادی به عنوان نفر اول ورزش کشور حمایت همه جانبه خود را از میرشاد مجدی و سرمربی تیم ملی اعلام کند و این ماجرا را حل و فصل کنیم. درست همین جا. اگر این ماجرا چند روز دیگر ادامه پیدا کند، عواقب ناگواری در پی خواهد داشت.

آذری با بیان اینکه یک سوال ذهن من را درگیر کرده است، عنوان کرد: در مرحله گروهی جام جهانی چه کنیم؟ وعده ترقی بدترین انتظاری بود که ایجاد شد که با وجود آمریکا، ولز و انگلیس شانس صعود داریم. مسابقات بسیار سختی در پیش است. این الزام بار روانی را بیشتر می کند و نمی توانیم یک امتیاز از این گروه بگیریم. امیدوارم بزرگان ورزش بومی آستین ها را بالا بزنند. بچه های تیم ملی حاضر نیستند به حرف های نزدیکانشان که ظاهر قابل توجهی در زمین فوتبال ندارند گوش کنند.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید