آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه استقلال

1082954 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، فرشید سمیعی درباره آخرین شرایط استقلال گفت: وظیفه ماست که یک تیم قدرتمند ببندیم و بودجه مناسبی برای این کار در نظر گرفته شده است، مطمئنا تیم قدرتمندی به میدان خواهد آمد.

وی در خصوص روند انتخاب سرمربی استقلال گفت: قرارداد فرهاد مجیدی 3 ساله بود اما او با توجه به خدماتش به استقلال از هیئت مدیره خواست با جدایی او موافقت کنند. با الکس نوری گفتگوی اولیه داشتیم اما او ناگهان و در آخرین لحظه قیمت عجیبی را اعلام کرد. در مورد قرارداد ساپینتو سعی کردیم برای سال دوم باشگاه تصمیماتی بگیریم. قرارداد زیر 500000 دلار است.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره عملکرد آبی ها در فصل نقل و انتقالات گفت: سجاد شهبازاده مورد تایید کمیته فنی قرار گرفت اما با احترام سرمربی، قرارداد نهایی را با او امضا نکردیم. حسین زاده بند فسخ دارد و ممکن است پیشنهادات دیگری را در حین مذاکره برای تمدید بررسی کند. مهدی مهدی پور قرارداد دارد و باشگاه علاقه مند به ادامه با او است، این بازیکن طبق قراردادش راه به جایی نخواهد برد. با سعید صادقی به توافق رسیدیم اما شرایط او در چند روز اخیر تغییر کرده است. تصمیم گیری در مورد وریا گفوری و سایر تمدیدات بر عهده سرمربی است و در صورت تایید ساپینتو در نهایت مذاکرات انجام خواهد شد.

وی افزود: برخی صفحات مجازی اسامی را به استقلال پیوند می دهند و بر اساس آن اسامی به باشگاه حمله می کنند. هر بازیکنی که نامش ذکر می شود یا قیمتش چند برابر می شود یا عقد قرارداد با او سخت می شود. باشگاه استقلال سقف قرارداد 12 یا 15 میلیارد تنی ندارد. مذاکرات با سیلوا در حال انجام است، اما می توانیم تا حدودی اعداد را افزایش دهیم. مهاجم خارجی قطعا جذب می شود.

  فیلم مستند چهره مادر با نگاهی به زندگی 6 مادر شهید

سمیعی خاطرنشان کرد: رای استراماچونی و پادوانی در پایان تیرماه خواهد آمد. محبی در لیست استقلال قرار دارد و مذاکرات ادامه دارد. قطعا چهار پنج بازیکن برتر جذب می شوند. عرفان باقری در حالی بازیکن استقلال با قراردادی 5 ساله است.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره واکنش ها به صحبت های تلویزیونی محمد مومنی، یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه توضیح داد: آقای مومنی شنیده ها را گفت.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید