آخرین وضعیت سه بازیکن مصدوم تیم ملی

18532 189 فقط خبر

پزشک تیم ملی فوتبال درباره وضعیت مصدومیت های اخیر امیری، طارمی و صیادمنس توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، دکتر علیرضا شهاب در حاشیه مراسم افتتاحیه جام جهانی 2022 قطر درباره وضعیت وحید امیری اظهار کرد: پس از ماه دوم تمرینات تخصصی این بازیکن آغاز شد و خدا را شکر بعد از ماه سوم حال وحید امیری بهتر شد. او به جایی رسید که می توانست تمرینات سخت را به شیوه ای عالی انجام دهد و ما توانستیم تمرینات او را به مهارت های تخصصی فوتبال ارتقا دهیم.

و ادامه داد: در ماه چهارم کار با توپ و انجام تمرینات عملکردی را شروع کردیم. کم کم این موضوع را جلو می بریم تا او بدون درگیری و تحت کنترل در اردوی اتریش با تیم تمرین کند. اگر همه چیز خوب پیش برود، می توانیم دقایق بازی وحید امیری را در شهریور ماه ببینیم. این بازیکن مطمئنا برای دو تدارکات شهریور ماه در دسترس نخواهد بود اما سعی می کنیم تمرینات خود را با بازیکنان آغاز کنیم.

پزشک تیم ملی فوتبال ایران درباره وضعیت مصدومیت طارمی و صیادمنش گفت: مصدومیت طارمی جدی نبود اما متاسفانه مصدومیت صیادمنش از ناحیه همسترینگ مدت زیادی طول می کشد تا به ورزش بازگردد. احتمال از دست دادن این بازیکن در مسابقات جهانی وجود دارد اما امیدواریم این اتفاق نیفتد.

انتهای پیام/4048/

  3 نکته طلایی برای سلامت قلب زنان - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید