آخرین دستاوردهای دانشگاه آزاد در حوزه خانواده و جامعه در نمایشگاه بین المللی مشهد ارائه می شود

1086313 فقط خبر

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا خجت الاسلام عباسپور، خانواده را مهم ترین رکن نفوذ در یک جامعه دانست و افزود: نهاد کوچک خانواده نشان از کم کارایی آن در ساختن آینده نیست. فرهنگ کودک؛ برعکس، بیشترین تأثیر زیربنای فرهنگ، آداب، اعتقادات، ارزش‌ها، هنجارها و ناهنجاری‌های متعاقب یک فرد را باید در این نهاد جستجو کرد.

وی به فعالیت های دانشگاه در حوزه خانواده و تشکیل شورای تعامل خانواده و دانشگاه اشاره کرد و افزود: دانشگاه اسلامی خراسان رضوی در حال توسعه فعالیت های خود در حوزه خانواده کارکنان، معلمان و دانشجویان بوده است. برای چندین سال. شورایی با نام شورای تعامل خانواده و دانشگاه ایجاد شد و تصمیمات شورا توسط معاونت های رئیس جمهور به ویژه معاونت فرهنگی اجرا می شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از برپایی نمایشگاه دستاوردهای این دانشگاه در حوزه خانواده و جامعه از 31 تا 24 تیرماه در نمایشگاه بین المللی مشهد خبر داد و گفت: در این راستا و تعمیق بیشتر. و تحکیم خانواده، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تصمیم به برپایی نمایشگاهی به مساحت 400 متر مربع و با حضور دانشجویان عضو کانون های فرهنگی، نشریات و تشکل های اسلامی و همچنین با تلاش و کوشش گرفت. کارکنان در نمایشگاه بین المللی

عباسپور با اشاره به غرفه های موجود در این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه غرفه های مختلفی به شرح زیر در نظر گرفته شده است که با تلاش و مدیریت دانشجویان و اساتید و کارکنان خدمات رسانی می شود و خانواده دانشگاه آزاد می توانند خود را به نمایش بگذارند. کار می کند. .

  حقوق معلمان پس از اجرای طرح رتبه بندی چقدر خواهد بود؟ - اندیشه معاصر

غرفه مشاوره ای که با کمک مشاوران مجرب در زمینه های خانواده، ازدواج، حقوق، تحصیل و … خدمات ارائه خواهد داد.

موضعی درباره حقوق کودک که به نوع تعاملات خانواده و کودک خواهد پرداخت.

غرفه برای نشست های تخصصی که توسط دانشجویان و کارشناسان در موضوعات مختلف برگزار می شود.

غرفه ای پژوهشی که پیشرفت ها و فعالیت های علمی در حوزه خانواده و جامعه را ارائه خواهد کرد.

غرفه اجرای زنده هنر که میزبان هنرمندان خواهد بود.

آثار دانشجویان و معلمان دانشکده معماری و هنر همراه با پروژه های هنری در غرفه به نمایش گذاشته می شود.

غرفه ورزش و سلامت خانواده به فعالیت های خانوادگی و بهداشتی و همچنین خدمات ورزشی و مسابقات می پردازد.

وی از برگزاری مسابقات و برنامه های متنوع فرهنگی برای فرزندان کارکنان و معلمان به ویژه اجرای سرود مداحی فرمانده توسط کودکان در حاشیه نمایشگاه خبر داد و ابراز امیدواری کرد این نمایشگاه بتواند گامی در جهت کمال بردارد. خانواده و ارزش های آن

این نمایشگاه از 21 تا 24 تیرماه به مدت 4 روز در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید