آخرین خبر سیل تهران / وضعیت اضطراری و مدیریت بحران استان هشدار داده شد

1089460 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، بر اثر جاری شدن سیل در برخی مناطق غرب و جنوب استان تهران 8 نفر مصدوم و 2 نفر جان باختند و با توجه به شدت سیل و رانش زمین در برخی نقاط، تیم های امدادی هم اکنون در اورژانس هستند. پاسخ سرویس نجات در تهران و سایر شهرستان های استان در حال امدادرسانی است و جستجو برای یافتن مفقودین ادامه دارد.

در پی هشدارهای سازمان هواشناسی، از شب گذشته شاهد بارش شدید باران در استان تهران بودیم و پس از این بارندگی ها، چندین نقطه از استان به ویژه مناطق غربی و جنوبی شاهد سیل، رانش زمین و رانش زمین به ویژه در منطقه کن بوده است. (امامزاده داوود) بله. بر این اساس عوامل هلال احمر، سازمان اورژانس کشور و مدیریت بحران استان در حالت آماده باش قرار گرفتند. در این راستا بر اساس اعلام هلال احمر استان تهران بیش از 80 نیروی عملیاتی در منطقه حضور دارند و به امدادرسانی می پردازند.

همچنین به گفته شاهین فتحی مدیرعامل هلال احمر تهران در سیل امامزاده داود 8 نفر مصدوم و 2 نفر جان خود را از دست دادند. علاوه بر این، جستجو برای یافتن افراد احتمالی ناپدید شده ادامه دارد.

به گفته هلال احمر، رگبارها به داخل امامزاده نفوذ کرده و خودروها روی زمین گیر کرده اند. این حادثه حوالی ساعت 1:30 بامداد رخ داد و بلافاصله تیم های عملیاتی لازم به منطقه اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر، رئیس جمعیت هلال احمر صبح زود با بالگرد برای بررسی وضعیت مناطق سیل زده امامزاده داود و کن به آسمان تهران رفت. علاوه بر این وزیر کشور و استاندار تهران نیز در میان ازدحام مردم آسیب دیده حاضر شدند.

  آیا مرحله جدید رتبه بندی معلمان آغاز شده است؟ - اندیشه معاصر

تکمیل…

دیدگاهتان را بنویسید