آخرین اخبار رتبه بندی معلمان اجرای مرحله سوم رتبه بندی معلمان + از زمان تا نحوه اجرای آن – تفکر نوین

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، وکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مشکل استخدام معلمان در مرحله سوم رتبه بندی معلمان را تشریح کرد.

اجرای مرحله سوم رتبه بندی معلمان

محمد واحدی با اشاره به نگرانی معلمان از نحوه اجرای مرحله سوم رتبه بندی معلمان گفت: این معلمان می خواستند وضعیت شهریه ها را به رسمی تغییر دهند و طبق قانون باید این کار انجام می شد.

تکالیف برای استخدام معلمان

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: برای تعیین تکلیف استخدام معلمان موسوم به مرحله سوم با وزیر آموزش و پرورش مشورت شد. «طبق قانون، نیروها از این سیستم به دستگاه دیگر جذب می شوند.

پروانه معلمی از سازمان کار

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: با دیوان محاسبات کشور نیز صحبت کردیم و دادگاه اعلام کرد که برای پرداخت مطالبات 16 هزار معلمی که قبلاً مجوز آنها صادر شده است، مشکلی وجود نداشته باشد.

صدور دستور به معلم

واحدی افزود: حتی اگر مشکلی برای کسری پرداختی وجود داشته باشد می توانند از بیت المال حتی اگر بالاتر از سهم وزارت آموزش و پرورش باشد تا معلمان برتر محکوم شوند.

وی تاکید کرد: استخدام این معلمان به صورت قانونی مشکلی ندارد. مجلس نیز روند جذب این افراد را تصویب کرد و آنها به دوره پودمانی پایان دادند.

دستور جذب معلم

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان اداری و کارگری برای تعیین ردیف جذب مشکلی ندارند و مشکل آنها این است که دیوان محاسبات سقف پرداختی را سقف سالانه در نظر می گیرد. اکنون دیوان محاسبات به بحث سقف پرداخت ها پرداخته است. اگر با سقف حقوقی این مشکل را حل کنند، حکم رتبه بندی معلمان مرحله سوم صادر می شود.»

  خودکشی علی عرب زاده فوتسالیست معروف + عکس - تفکر مدرن

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276932

دیدگاهتان را بنویسید