آتش سوزی مرگبار در کارخانه قیر اسلامشهر

سخنگوی سازمان آتش نشانی و ایمنی شهرداری تهران گفت: یک کارگاه قیرسازی در اسلامشهر یکی از حومه های تهران طعمه حریق شد و در این حادثه یک جوان 18 ساله جان باخت.

4379 584 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا سیدجلال ملکی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شب گذشته این حادثه به سامانه 125 اعلام و ماموران ایستگاه شماره 12 به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی افزود: در محل مشاهده شد که در یک کارگاه ذوب قیر سخت که دو مخزن هشت هزار لیتری ایستاده وجود دارد، انباری برای نگهداری قیر سخت وجود داشت که به قیر مایع تبدیل و از طریق یک دستگاه به بشکه و بسته های کوچکتر تقسیم می شد. حوض زیرزمینی..

وی ادامه داد: مشاهدات حاکی از وقوع انفجاری در آن منطقه بود که باعث انفجار دو مخزن شد و با رسیدن آتش نشانان هر دو مخزن کاملاً خاموش و یکی از مخازن به دلیل گرمای شدید واژگون شده بود و قیر مذاب وارد حوض کناری شد. .

آتش سوزی مرگبار در کارخانه قیر اسلامشهر

ملکی خاطرنشان کرد: سقف کارگاه همجوار بر اثر پاشش قیر شعله ور در آتش سوخت که بلافاصله آتش نشانان شروع به کار کردند و موفق به مهار آتش شدند.

وی خاطرنشان کرد: به گفته مالک، کارگری در اطراف مخزن مشغول کار بود که پس از اطفای کامل آتش، عملیات جست و جو آغاز شد و جسد این جوان 18 ساله با قیر مایع از مخزن کشف و خارج شد. . .

انتهای پیام/

  راه عجیب ترکیه برای اعطای تابعیت - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید